MSI Gaming NB Katana 15 HX B14WEK-268, 15.6" QHD 165Hz, i5-14450HX, 16GB (2x8), 512GB M.2, RTX 5050 8GB, noOS, Fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| 4G/LTE | Nincs |
| Akkumulátor | 4 cell |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Felbontás | 2560 x 1440 |
| Gyártó | MSI COMPUTER |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| Kamera felbontás | 720 |
| Képátló | 15.6 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória | 8 |
| Memória. | 16 |
| Memória típus | DDR5 |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor modell | 14450HX |
| Processzor típus | Core i5 |
| SSD méret | 512 |
| Súly | 2.4 |
| Szín | Fekete |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB 3.1 | 3 |
| USB portok száma | 4 |
| USB Type-C | 1 |
| Video csatlakozás | HDMI 2.1 |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Videokártya típus | nVidia GeForce RTX 5050 |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
-
Elérhetőség:
Nincs raktáron
- Gyártó: Msi
- Gyártó cikkszám: 9S7-1587C1-268
- ChipVilág Cikkszám: 379243
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
- Intel® Core™ i5 processor 14450HX
- NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU 8GB GDDR7
Powered by the NVIDIA Blackwell architecture, DLSS 4, and Max-Q technologies - 15.6" QHD (2560x1440), 165Hz Refresh Rate, 100% DCI-P3(Typical), IPS-Level panel
- Discrete Graphics mode(MUX design) squeezes the performance to the extreme level.
- Exclusive Cooler Boost 5 Technology
- MSI AI Engine for AI-Powered computing experience
- MSI App Player for seamless gaming experience between mobile and PC
- High-Resolution Audio ready
- Wi-Fi 6E for enhanced streaming experience
| CPU | Up to Intel® Core™ i9 processor HX series (14th Gen) |
| OS | Windows 11 Home (MSI recommends Windows 11 Pro for business.) |
| Windows 11 Pro | |
| Display | 15.6" QHD (2560x1440), 165Hz, IPS-Level |
| Chipset | Intel® HM770 |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| CPU and GPU Combined Power | *Full Power CPU & GPU |
| Memory | Up to DDR5-5600 |
| Max 96GB | |
| 2 Slots | |
| Storage Capability | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 |
| Webcam | HD type (30fps@720p) |
| Keyboard | 4-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key |
| Communication | Gb LAN |
| 802.11 ax Wi-Fi 6E + Bluetooth v5.3 | |
| Audio | 2x 2W Speaker |
| Audio Jack | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| I/O Ports | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) |
| 3x Type-A USB3.2 Gen2 | |
| 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) | |
| 1x RJ45 | |
| Battery | 4-Cell |
| 75 Battery (Whr) | |
| AC Adapter | 240W adapter |
| Dimension (WxDxH) | 359 x 262 x 25.5 mm |
| Weight (w/ Battery) | 2.4 kg |
| Color | Black |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1116W 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 7 255H , 16GB, 1TB M.2, INT, WIN11H, Kék
Gyártó cikkszám:UX3405CA-ST1116W
Cikkszám:389305
19 db Raktáron
Ár:
530.990 Ft
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1151 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 7 255H , 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
Gyártó cikkszám:UX3405CA-ST1151
Cikkszám:389478
46 db Raktáron
Ár:
492.990 Ft
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1251 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 9 285H, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
Gyártó cikkszám:UX3405CA-ST1251
Cikkszám:389423
31 db Raktáron
Ár:
536.990 Ft
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1117W 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 5 225H , 16GB, 1TB M.2, INT, WIN11H, Kék
Gyártó cikkszám:UX3405CA-ST1117W
Cikkszám:388305
13 db Raktáron
Ár:
473.990 Ft
ASUS CONS NB Vivobook 16 M3607GA-SH001W 16" WUXGA OLED, Ryzen AI 7 445, 16GB, 1TB M.2, INT, WIN11H, Szürke
Gyártó cikkszám:M3607GA-SH001W
Cikkszám:388279
23 db Raktáron
Ár:
464.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_008_P8L_UBU
Cikkszám:391865
52 db Raktáron
Ár:
439.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 16GB, 1TB SSD, Intel UHD, Linux, Platinum Silver
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_003_M_UBU
Cikkszám:391860
100 db Raktáron
Ár:
426.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i7-1355U (5.0GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_007_P_UBU
Cikkszám:391862
23 db Raktáron
Ár:
409.990 Ft