ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1151 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 7 255H , 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Akkumulátor | 75Wh |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Felbontás | 2880 x 1800 dpi (220 ppi) |
| Gyártó | ASUS |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| Képátló | 14 |
| Kijelző Típusa | OLED HDR Fényes |
| Memória. | 16 |
| Memória típus | DDR5 |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor modell | 255H |
| Processzor típus | Core Ultra 7 |
| SSD méret | 1000 |
| Szín | Ezüst |
| Terméksorozat | ZenBook |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB portok száma | 3 |
| USB Type-C | 2 |
| Video csatlakozás | HDMi |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Videokártya típus | Intel Arc Graphics |
| Wireless (Wifi) | 802.11be |
-
Elérhetőség:
46 db Raktáron
- Gyártó: Asus
- Gyártó cikkszám: UX3405CA-ST1151
- ChipVilág Cikkszám: 389478
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Part No | 90NB14W2-M01PF0 |
| EAN | 4711636309516 |
| Operating System | No preinstalled OS |
| Color & Material | LCD Cover: Foggy Silver, Aluminum Top Case: Foggy Silver, Aluminum |
| Military Grade | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Backlit | OLED(120Hz)-Narrow border |
| Panel | 14.0 OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100NITS) Glare DCI-P3:100% |
| Oled | OLED |
| Touch | non-Touch |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Integrated GPU | Intel® Arc™ Graphics |
| Expansion Slot (includes used) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Total System Memory | 16GB |
| On board Memory | LPDDR5X 16GB ( 16GB LPDDR5X on board ) |
| Storage Installed | 1TB PCIE G4 SSD |
| Storage Total | 1TB PCIE G4 SSD |
| Camera | Front: FHD camera with IR function to support Windows Hello Rear: - With privacy shutter World-Facing: - |
| Wireless | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Screenpad | |
| FingerPrint | WO/FINGERPRINT |
| I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Audio | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| AC Adapter | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Battery | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard type | Backlit Chiclet Keyboard |
| Weight & Dimensions | 1.20 kg (2.65 lbs) 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30" x 8.67" x 0.59" ~ 0.59") |
| Security | IR webcam with Windows Hello support McAfee® Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1117W 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 5 225H , 16GB, 1TB M.2, INT, WIN11H, Kék
Gyártó cikkszám:UX3405CA-ST1117W
Cikkszám:388305
13 db Raktáron
Ár:
473.990 Ft
ASUS CONS NB Vivobook 16 M3607GA-SH001W 16" WUXGA OLED, Ryzen AI 7 445, 16GB, 1TB M.2, INT, WIN11H, Szürke
Gyártó cikkszám:M3607GA-SH001W
Cikkszám:388279
23 db Raktáron
Ár:
464.990 Ft
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1116W 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 7 255H , 16GB, 1TB M.2, INT, WIN11H, Kék
Gyártó cikkszám:UX3405CA-ST1116W
Cikkszám:389305
19 db Raktáron
Ár:
530.990 Ft
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1251 14" WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 9 285H, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
Gyártó cikkszám:UX3405CA-ST1251
Cikkszám:389423
31 db Raktáron
Ár:
536.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_008_P8L_UBU
Cikkszám:391865
52 db Raktáron
Ár:
439.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 16GB, 1TB SSD, Intel UHD, Linux, Platinum Silver
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_003_M_UBU
Cikkszám:391860
100 db Raktáron
Ár:
426.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i7-1355U (5.0GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_007_P_UBU
Cikkszám:391862
23 db Raktáron
Ár:
409.990 Ft
ASUS CONS NB Vivobook 16 M3607HA-RP008 16" WUXGA, Ryzen7 260, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
Gyártó cikkszám:M3607HA-RP008
Cikkszám:375339
24 db Raktáron
Ár:
399.990 Ft