DEEPCOOL CPU Vízhűtés MYSTIQUE 360
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~2150 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Vízhűtés |
| Zajszint | ?36.49 dB(A) |
-
Elérhetőség:
11 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-LX750-BKDSNMP-G-1
- ChipVilág Cikkszám: 389221
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Net Weight | 1847 g |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm |
| Pump Dimensions | 93×77×66 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 3-pin |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.35 A |
| Pump Power Consumption | 4.2 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 500~2150 RPM±10% |
| Fan Airflow | 72.45 CFM |
| Fan Air Pressure | 4.32 mmAq |
| Fan Noise | ≤36.49 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.3 A |
| Fan Power Consumption | 3.6 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 2.45 W(PUMP) |
| Display Specifications | 2.83 inch 480×640 TFT LCD |
| EAN | 6933412728764 |
| P/N | R-LX750-BKDSNMP-G-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ASUS CPU Vízhűtés TUF GAMING LC III 360 ARGB WHT, Univerzális
Gyártó cikkszám:TUF GAMING LC III 360 ARGB WHT
Cikkszám:388257
1 db Raktáron
Ár:
54.390 Ft
ASUS CPU Vízhűtés TUF GAMING LC III 360 ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:TUF GAMING LC III 360 ARGB
Cikkszám:388258
12 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés SPARTACUS 360
Gyártó cikkszám:R-SPT360-BKDSMP-G-1
Cikkszám:389223
59 db Raktáron
Ár:
61.290 Ft
ASUS CPU Vízhűtés TUF GAMING LC III 360 ARGB LCD WHT, Univerzális
Gyártó cikkszám:TUF GAMING LC III 360 ARGB LCD WHT
Cikkszám:388255
6 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:ACFRE00184A
Cikkszám:378210
11 db Raktáron
Ár:
47.890 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB (vízhűtés), Univerzális Fehér
Gyártó cikkszám:ACFRE00188A
Cikkszám:378212
1 db Raktáron
Ár:
47.490 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LQ360 ULTRA WH ARGB
Gyártó cikkszám:R-LQ360-WHASMC-G-1
Cikkszám:389220
10 db Raktáron
Ár:
46.790 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 420 (vízhűtés), Univerzális, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00181A
Cikkszám:382920
4 db Raktáron
Ár:
46.090 Ft