DEEPCOOL CPU Vízhűtés MYSTIQUE 360
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~2150 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Vízhűtés |
| Zajszint | ?36.49 dB(A) |
-
Elérhetőség:
11 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-LX750-BKDSNMP-G-1
- ChipVilág Cikkszám: 389221
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Net Weight | 1847 g |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm |
| Pump Dimensions | 93×77×66 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 3-pin |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.35 A |
| Pump Power Consumption | 4.2 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 500~2150 RPM±10% |
| Fan Airflow | 72.45 CFM |
| Fan Air Pressure | 4.32 mmAq |
| Fan Noise | ≤36.49 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.3 A |
| Fan Power Consumption | 3.6 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 2.45 W(PUMP) |
| Display Specifications | 2.83 inch 480×640 TFT LCD |
| EAN | 6933412728764 |
| P/N | R-LX750-BKDSNMP-G-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL CPU Vízhűtés SPARTACUS 360
Gyártó cikkszám:R-SPT360-BKDSMP-G-1
Cikkszám:389223
59 db Raktáron
Ár:
61.290 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LQ360 ULTRA WH ARGB
Gyártó cikkszám:R-LQ360-WHASMC-G-1
Cikkszám:389220
10 db Raktáron
Ár:
46.790 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LQ360 ULTRA ARGB
Gyártó cikkszám:R-LQ360-BKASMC-G-1
Cikkszám:389219
18 db Raktáron
Ár:
44.790 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE360 WH V2
Gyártó cikkszám:R-LE360-WHAMMN-G-2
Cikkszám:389214
24 db Raktáron
Ár:
29.290 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LM240 WH
Gyártó cikkszám:R-LM240-WHDMMC-1
Cikkszám:389216
11 db Raktáron
Ár:
27.690 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE240 WH V2
Gyártó cikkszám:R-LE240-WHAMMN-G-2
Cikkszám:389212
22 db Raktáron
Ár:
22.090 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE240 V2
Gyártó cikkszám:R-LE240-BKAMMC-G-2
Cikkszám:389211
59 db Raktáron
Ár:
20.890 Ft