DEEPCOOL CPU hűtő AK400 G2 WH
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 2200±10% RPM(max) |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Low Noise (12cm) |
| Zajszint | ?31.45 dB(A) |
-
Elérhetőség:
24 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK400G2-WHNNMN-GJD
- ChipVilág Cikkszám: 389203
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 132×92×156 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 130×92×151 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 950 g |
| Heatpipe | O6 mm×4 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 2200±10% RPM(max) |
| Fan Airflow | 63.4 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.33 mmAq |
| Fan Noise | ≤31.45 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.25 A |
| Fan Power Consumption | 3 W |
| EAN | 6933412729662 |
| P/N | R-AK400G2-WHNNMN-GJD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL CPU hűtő AK500S DIGITAL SE, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK500S-BKADMN-GJD
Cikkszám:391321
26 db Raktáron
Ár:
12.790 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P12 Pro PST Fekete, 12cm (5-PACK)
Gyártó cikkszám:ACFAN00307A
Cikkszám:382931
7 db Raktáron
Ár:
12.790 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Freezer 36, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00123A
Cikkszám:375820
7 db Raktáron
Ár:
12.990 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK500S DIGITAL SE WH, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK500S-WHADMN-GJD
Cikkszám:391323
19 db Raktáron
Ár:
13.090 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Freezer 36 A-RGB, Fehér
Gyártó cikkszám:ACFRE00125A
Cikkszám:378202
5 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P12 Pro A-RGB PWM Fekete, 12cm (3-PACK)
Gyártó cikkszám:ACFAN00310A
Cikkszám:386239
9 db Raktáron
Ár:
13.390 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK400 G2
Gyártó cikkszám:R-AK400G2-BKNNMN-GJD
Cikkszám:389202
70 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK400 DIGITAL SE ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK400-BKADMN-GJD
Cikkszám:391320
50 db Raktáron
Ár:
11.390 Ft