DEEPCOOL CPU hűtő AK400 G2
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 2200±10% RPM(max) |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Low Noise (12cm) |
| Zajszint | ?31.45 dB(A) |
-
Elérhetőség:
70 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK400G2-BKNNMN-GJD
- ChipVilág Cikkszám: 389202
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Product Dimensions | 132×92×156 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 130×92×151 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 950 g |
| Heatpipe | O6 mm×4 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 2200±10% RPM(max) |
| Fan Airflow | 63.4 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.33 mmAq |
| Fan Noise | ≤31.45 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.25 A |
| Fan Power Consumption | 3 W |
| EAN | 6933412729655 |
| P/N | R-AK400G2-BKNNMN-GJD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL CPU hűtő AK400 G2 WH
Gyártó cikkszám:R-AK400G2-WHNNMN-GJD
Cikkszám:389203
24 db Raktáron
Ár:
12.690 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK700 DIGITAL WH
Gyártó cikkszám:R-AK700-WHNDMN-GJD
Cikkszám:391446
18 db Raktáron
Ár:
20.290 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 ZERODARK, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK620-BKNNMT-G-1
Cikkszám:389201
58 db Raktáron
Ár:
22.290 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2 WH
Gyártó cikkszám:R-AK620G2-WHNNMN-GJD
Cikkszám:389205
22 db Raktáron
Ár:
23.390 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2
Gyártó cikkszám:R-AK620G2-BKNNMN-GJD
Cikkszám:389204
77 db Raktáron
Ár:
24.790 Ft