DEEPCOOL CPU hűtő AK400 Digital, Univerzális
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~1850 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
-
Elérhetőség:
14 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK400-BKADMN-G
- ChipVilág Cikkszám: 391319
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Product Dimensions | 126×97×156 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 120×60×152 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 695 g |
| Heatpipe | O6 mm×4 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 500~1850 RPM±10% |
| Fan Airflow | 68.99 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.19 mmAq |
| Fan Noise | ≤28 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.12 A |
| Fan Power Consumption | 1.44 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) and 9-pin USB 2.0 |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 3 W |
| EAN | 6933412728207 |
| P/N | R-AK400-BKADMN-G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ZALMAN CPU hűtő CNPS17X RGB Univerzális, Fekete
Gyártó cikkszám:CNPS17X
Cikkszám:327386
5 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
BE QUIET! CPU hűtő Pure Rock 3, Univerzális Fekete
Gyártó cikkszám:BK039
Cikkszám:388215
2 db Raktáron
Ár:
15.590 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK400 G2
Gyártó cikkszám:R-AK400G2-BKNNMN-GJD
Cikkszám:389202
70 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
ZALMAN NB Hűtőpad + állvány Fekete, ZM-NS2000
Gyártó cikkszám:ZM-NS2000
Cikkszám:311903
3 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P12 Pro A-RGB PWM Fekete, 12cm (3-PACK)
Gyártó cikkszám:ACFAN00310A
Cikkszám:386239
9 db Raktáron
Ár:
13.390 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK500S DIGITAL SE WH, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK500S-WHADMN-GJD
Cikkszám:391323
19 db Raktáron
Ár:
13.090 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Freezer 36, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00123A
Cikkszám:375820
7 db Raktáron
Ár:
12.990 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P12 Pro PST Fekete, 12cm (5-PACK)
Gyártó cikkszám:ACFAN00307A
Cikkszám:382931
7 db Raktáron
Ár:
12.790 Ft