MSI Gaming NB Cyborg 15
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| 4G/LTE | Nincs |
| Akkumulátor | 3 cell |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | MSI COMPUTER |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| Kamera felbontás | 720 |
| Képátló | 15.6 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória | 6 |
| Memória. | 16 |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor modell | 13620H |
| Processzor típus | Core i7 |
| SSD méret | 512 |
| Súly | 1.98 |
| Szín | Fekete |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB 3.1 | 2 |
| USB portok száma | 3 |
| USB Type-C | 1 |
| Video csatlakozás | HDMI 2.1 |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Videokártya típus | nVidia GeForce RTX 3050 |
| Wireless (Wifi) | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
-
15,6" FHD 144Hz, i7-13620H, 16GB, 512GB M.2, RTX 3050 6GB, NOOS, Fekete
-
Elérhetőség:
Nincs raktáron
- Gyártó: Msi
- Gyártó cikkszám: 9S7-15K111-2003
- ChipVilág Cikkszám: 379405
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
- 13th Gen Intel® Core™ i7-13620H processor
- GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU 6GB GDDR6
Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and Max-Q Technologies. - 15.6" Full HD (1920x1080), 144 Hz Refresh Rate, IPS-Level panel (Optional)
- Translucent Material
- Highlighted WASD Keys
- Exclusive Cooler Boost Technology
- MSI Center with exclusive gaming mode
- MSI App Player for seamless gaming experience between mobile and PC
- High-Resolution Audio ready
| CPU | Up to 13th Gen Intel® Core™ i7 Processor |
| OS | Windows 11 Home (MSI recommends Windows 11 Pro for business.) |
| DISPLAY | 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level |
| GRAPHICS | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU 6GB GDDR6 |
| MEMORY | Max 64GB |
| DDR5-4800 | |
| 2 Slots | |
| STORAGE CAPABILITY | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| WEBCAM | HD type (30fps@720p) |
| KEYBOARD | Single Backlit Keyboard (Blue) |
| COMMUNICATION | Gb LAN |
| 802.11 ax Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.2 | |
| AUDIO | 2x 2W Speaker |
| AUDIO JACK | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| I/O PORTS | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DP) |
| 2x Type-A USB3.2 Gen1 | |
| 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz) | |
| 1x RJ45 | |
| SECURITY | Kensington Lock |
| BATTERY | 3-Cell |
| 53.5 Battery (Whr) | |
| AC ADAPTER | 120W adapter |
| WEIGHT (W/ BATTERY) | 1.98 kg |
| DIMENSION (WXDXH) | 359.36 x 250.34 x 21.95~22.9 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_005_P_UBU
Cikkszám:391864
100 db Raktáron
Ár:
379.990 Ft
ASUS CONS NB Vivobook 16 M3607HA-RP008 16" WUXGA, Ryzen7 260, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
Gyártó cikkszám:M3607HA-RP008
Cikkszám:375339
24 db Raktáron
Ár:
399.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i7-1355U (5.0GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_007_P_UBU
Cikkszám:391862
23 db Raktáron
Ár:
409.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 16GB, 1TB SSD, Intel UHD, Linux, Platinum Silver
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_003_M_UBU
Cikkszám:391860
100 db Raktáron
Ár:
426.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 8GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_001_P_UBU
Cikkszám:391861
100 db Raktáron
Ár:
326.990 Ft
ASUS CONS NB Vivobook S M3407HA-LY047, 14" WUXGA, Ryzen 5 220, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Szürke
Gyártó cikkszám:M3407HA-LY047
Cikkszám:389474
17 db Raktáron
Ár:
321.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_008_P8L_UBU
Cikkszám:391865
52 db Raktáron
Ár:
439.990 Ft
ASUS Vivobook S M3407HA-LY017 14,0" WUXGA, Ryzen 5 220, 16GB, 512GB M.2, INT, NOOS, Szürke
Gyártó cikkszám:M3407HA-LY017
Cikkszám:389475
19 db Raktáron
Ár:
307.990 Ft