ASUS CONS NB Vivobook S M3407HA-LY047, 14" WUXGA, Ryzen 5 220, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Szürke
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) 16:10 |
| Gyártó | ASUS |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| Képátló | 14 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Memória. | 16 |
| Memória típus | DDR5 |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor modell | 220 |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| SSD méret | 1000 |
| Szín | Szürke |
| Terméksorozat | VivoBook |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB portok száma | 4 |
| USB Type-C | 2 |
| Video csatlakozás | HDMi |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | AMD |
| Videokártya típus | AMD Radeon Graphics |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
-
M3407HA-LY047, 14" WUXGA, Ryzen 5 220, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Szürke
-
Elérhetőség:
17 db Raktáron
- Gyártó: Asus
- Gyártó cikkszám: M3407HA-LY047
- ChipVilág Cikkszám: 389474
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Part No | 90NB16E1-M00340 |
| EAN | |
| Operating System | No preinstalled OS |
| Color & Material | LCD Cover: Matte Gray, Aluminum Top Case: Matte Gray, Plastic |
| Military Grade | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Backlit | LED Back-lit-Narrow border |
| Panel | 14.0 WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 300nits Anti-Glare NTSC:45% Wide View |
| Oled | |
| Touch | non-Touch |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 220 Processor 3.2GHz (22MB Cache, up to 4.9GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Integrated GPU | AMD Radeon™ Graphics |
| Expansion Slot (includes used) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Total System Memory | 16GB |
| On board Memory | DDR5 16GB ( 16GB DDR5 on board ) |
| Storage Installed | 1TB PCIE G4 SSD |
| Storage Total | 1TB PCIE G4 SSD |
| Camera | Front: FHD camera with IR function to support Windows Hello Rear: - With privacy shutter World-Facing: - |
| Wireless | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Screenpad | |
| FingerPrint | WO/FINGERPRINT |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Audio | Built-in speaker Built-in array microphone |
| AC Adapter | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Battery | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard type | Backlit Chiclet Keyboard |
| Weight & Dimensions | 1.40 kg (3.09 lbs) 31.52 x 22.34 x 1.59 ~ 1.79 cm (12.41" x 8.80" x 0.63" ~ 0.70") |
| Security | BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) McAfee® |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 8GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_001_P_UBU
Cikkszám:391861
100 db Raktáron
Ár:
326.990 Ft
ASUS Vivobook S M3407HA-LY017 14,0" WUXGA, Ryzen 5 220, 16GB, 512GB M.2, INT, NOOS, Szürke
Gyártó cikkszám:M3407HA-LY017
Cikkszám:389475
19 db Raktáron
Ár:
307.990 Ft
ASUS CONS NB Vivobook X1504VA-BQ4430W 15.6" FHD, Intel Core 5- 120U, 16GB, 512GB M,2, INT, WIN11H, Kék
Gyártó cikkszám:X1504VA-BQ4430W
Cikkszám:388245
8 db Raktáron
Ár:
293.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_005_P_UBU
Cikkszám:391864
100 db Raktáron
Ár:
379.990 Ft
ASUS CONS NB Vivobook 16 M3607HA-RP008 16" WUXGA, Ryzen7 260, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
Gyártó cikkszám:M3607HA-RP008
Cikkszám:375339
24 db Raktáron
Ár:
399.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i7-1355U (5.0GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, Linux, Carbon Black
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_007_P_UBU
Cikkszám:391862
23 db Raktáron
Ár:
409.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" FHD, Intel Core i5-1334U (3.40GHz), 16GB, 1TB SSD, Intel UHD, Linux, Platinum Silver
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_003_M_UBU
Cikkszám:391860
100 db Raktáron
Ár:
426.990 Ft
Dell Pro 15 Essential PV15250
Gyártó cikkszám:PV15250_RPLU_008_P8L_UBU
Cikkszám:391865
52 db Raktáron
Ár:
439.990 Ft