Nedis MICTJ100BK asztali számítógép mikrofon, használható notebook, okostelefon, tablet, csatlakozás 3,5 mm jack
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: MICTJ100BK
- ChipVilág Cikkszám: 384733
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 1980 mm |
| Súly | 133 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém Műanyag |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Jel-zaj arány | 60 dB |
| Csatlakozási kimenet | 1x 3,5 mm |
| Kábelhossz | 1,80 méter |
| Bemeneti áram | 0,35 A |
| Impedancia | 2200 ohm |
| Irányítottság | Mindenirányú |
| Kapcsolat | Vezetékes |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Hangnyomásszint | 110 dB |
| Frekvencia karakterisztika | 50 Hz…16 kHz |
| Érzékenység | -30 dB |
| Használt | Notebook Okostelefon Tablet Asztali |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Bemeneti feszültség | 1,5 V egyenáram |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SBOX WM-109R Vezeték nélküli egér 1000 DPI 3D piros
Gyártó cikkszám:SBOX WM-109R
Cikkszám:362585
3 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
GENIUS Vezetékes Billentyűzet KB-100 SMART Programozható USB HUN Fekete
Gyártó cikkszám:KB-100 SMART
Cikkszám:282820
33 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
GENIUS Vezetékes Billentyűzet KB-117 USB HUN Fekete, Cseppálló
Gyártó cikkszám:KB-117 USB BLACK
Cikkszám:328093
100 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
GENIUS Vezeték nélküli egér NX-7000 SE, USB, 1200dpi, BlueEye, Fekete
Gyártó cikkszám:NX-7000SE_BLACK
Cikkszám:340981
44 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
ESPERANZA hangszóró, Arco, 2.0, fekete
Gyártó cikkszám:EP119
Cikkszám:312665
12 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
LENOVO 300 USB-C Wired In-Ear Headphone
Gyártó cikkszám:GXD1J77353
Cikkszám:352926
53 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
APEDRA Vezetékes billentyűzet + egér, KM-520, USB HUN Fekete
Gyártó cikkszám:APEDRA KM-520
Cikkszám:275747
14 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft