Nedis MICMJ100BK notebook mikrofon, 3,5mm jack dugó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: MICMJ100BK
- ChipVilág Cikkszám: 377737
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Szélesség | 14 mm |
| Magasság | 79 mm |
| Mélység | 14 mm |
| Súly | 6 g |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Áramforrás típusa | USB tápellátással |
| Csatlakozási kimenet | 1x 3,5 mm |
| Bemeneti áram | 0,35 A |
| Jel/zaj arány | 50 dB |
| Frekvencia jellemző | 100 Hz…10 kHz |
| Impedancia | 2200 Ohm |
| Hangnyomásszint | 100 dB |
| Irányítottság | Omni-Direkcionális |
| Kapcsolat | Vezetékes |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Érzékenység | -54 dB |
| Kábel hossza | 0,0 m |
| Használt | Jegyzetfüzet |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Bemeneti feszültség | 1,5 V DC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
IMICE Vezetékes egér optikai, M1/M9, 1000dpi, USB, Fekete
Gyártó cikkszám:IMICE M1/M9
Cikkszám:300717
28 db Raktáron
Ár:
890 Ft
BLACKBIRD Vezetékes Egér USB, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1182 BLACK
Cikkszám:325215
100 db Raktáron
Ár:
790 Ft
BLACKBIRD 2.0 Hangszóró USB + 3.5mm Jack csatlakozó 6W, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1183
Cikkszám:325218
100 db Raktáron
Ár:
690 Ft
DELOCK Webkamera lefedő Laptophoz tablethez és okostelefonhoz 3 darab
Gyártó cikkszám:20652
Cikkszám:332796
5 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
GENIUS Vezetékes egér optikai DX-120, USB, 1000dpi, Piros
Gyártó cikkszám:DX_120_USB_RED
Cikkszám:248173
32 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
GENIUS Vezetékes egér optikai DX-120, USB, 1000dpi, Kék
Gyártó cikkszám:DX_120_USB_BLUE
Cikkszám:248172
15 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
GENIUS Vezetékes egér optikai DX-120, USB, 1000dpi, Fehér
Gyártó cikkszám:DX_120_USB_WHITE
Cikkszám:248171
66 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
GENIUS Vezetékes egér optikai DX-120, USB, 1000dpi, Fekete
Gyártó cikkszám:DX_120_USB_BLACK
Cikkszám:248170
64 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft