Nedis GSPR10021BK aktív gamer hangszóró 2.1, USB tápellátás, 3,5 mm jack, 30 W, Hangerőszabályozó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: GSPR10021BK
- ChipVilág Cikkszám: 385687
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 195 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Mélység | 145 mm |
| Súly | 1450 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS fa |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Tápkábel hossza | 1,20 méter |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Hangkimenet | Sztereó |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Állítható világítás | Nem |
| Készülék | PC notebook |
| Világítás típusa | Világítás nélkül |
| Hangszórócsatornák | 2.1 |
| Basszus beállítások | Basszusszabályozás / Mélynyomóval együtt |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Csúcsteljesítmény | 30 W |
| Középkategóriás méret | 3" |
| RMS | 10 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MAXELL Fülhallgató MAXPODS, tws, ANC (aktív zajszűrés), ENC, fekete
Gyártó cikkszám:348596
Cikkszám:358035
8 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft
Nedis SPBT2460BK akkumulátoros bluetooth hangszóró 30W, 4 óra játékidő, beépített mikrofon
Gyártó cikkszám:SPBT2460BK
Cikkszám:386745
3 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet 220 - fekete
Gyártó cikkszám:805T2AA#AKC
Cikkszám:342657
20 db Raktáron
Ár:
11.790 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - H340 USB Mikrofonos, Fekete
Gyártó cikkszám:981-000475
Cikkszám:145121
79 db Raktáron
Ár:
11.590 Ft
WHITE SHARK GK-2201W-US RONIN-W fehér membrán gamer billentyűzet (US)
Gyártó cikkszám:GK-2201W-US
Cikkszám:326853
3 db Raktáron
Ár:
11.590 Ft
WHITE SHARK CONGA BLUETOOTH HANGSZÓRÓ 8W, TWS, fekete, IPX6
Gyártó cikkszám:WS GBT-808B
Cikkszám:328315
8 db Raktáron
Ár:
11.490 Ft
WHITE SHARK ECTOR-P WS GM-5016P gamer egér 7D / 7.200 dpi pink RGB PIXART PMW3327
Gyártó cikkszám:WS GM-5016P
Cikkszám:362557
4 db Raktáron
Ár:
11.490 Ft
WHITE SHARK GM-9006W MARROK-W gamer egér, fehér, 12000 dpi
Gyártó cikkszám:WS GM-9006W
Cikkszám:332790
3 db Raktáron
Ár:
11.490 Ft