Nedis GKBDM110BKUS gamer billentyűzet, USB,Mechanikus gombok | LED | QWERTY | Amerikai kiosztás
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: GKBDM110BKUS
- ChipVilág Cikkszám: 388312
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 425 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Súly | 664 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Tápkábel hossza | 1,50 méter |
| Billentyűzet típusa | Szerencsejáték |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Operációs rendszer verziója | Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows 11 |
| Billentyűzetnyelvi elrendezés | Amerikai elrendezés |
| Kapcsolat | USB A-típusú |
| Állítható világítás | Igen |
| Lapos billentyűk | Nem |
| Bemeneti áram | 0,25 A |
| Világítás típusa | LED |
| Készülék | Asztali |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Összetétel | Billentyűzet |
| Kulcsok típusa | Mechanikus kulcsok |
| Gombok száma | 104 |
| Billentyűzetbeállítások | Multimédiás billentyűk |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
APEDRA Vezetékes egér optikai, gaming A7, 3200dpi, USB, Fekete
Gyártó cikkszám:APEDRA A7
Cikkszám:275730
25 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
HAMA 182618, VEZETÉK NÉLKÜLI OPTIKAI EGÉR "MW-110", FEKETE
Gyártó cikkszám:00182618
Cikkszám:295532
2 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
IMICE Vezetékes egér optikai, gaming X7, 3200dpi, USB, Fekete
Gyártó cikkszám:IMICE X7
Cikkszám:350374
11 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
LENOVO 110 Analog In-Ear Headphone
Gyártó cikkszám:GXD1J77354
Cikkszám:352927
90 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
SANDBERG Fülhallgató, USB-C/A In-Earset with Line-Mic
Gyártó cikkszám:126-50
Cikkszám:377017
2 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
AVAX Billentyűzet Switch/Kapcsoló Gateron G Pro 3.0 White – Single-Stage Rugós 10darab
Gyártó cikkszám:GATERON_G_PRO_3_WHITE_SWITCH10
Cikkszám:383389
5 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
AVAX Billentyűzet Switch/Kapcsoló Gateron G Pro 3.0 Silver – Single-Stage Rugós 10darab
Gyártó cikkszám:GATERON_G_PRO_3_SILVER_SWITCH10
Cikkszám:383388
5 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft