Nedis EXSO315F1WTB földelt 3 aljzatos elosztó, 1,5m, H05VV-F 3G1,5mm2, 3680 W | 16 A
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: EXSO315F1WTB
- ChipVilág Cikkszám: 389076
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 53 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Mélység | 41 mm |
| Súly | 299 gramm |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fehér |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kimeneti teljesítmény | 3680 Ny |
| Bemeneti áram | 16 A |
| Tápkábel hossza | 1,50 méter |
| Irányítás mobilalkalmazáson keresztül | Nem |
| Aljzatszög | 45° |
| Biztosíték | Nem |
| A földelés fajtája | Oldalsó érintkezők |
| Be/Ki kapcsoló | Nem |
| Kimenetek száma | 3-utas |
| Tápkábel B oldal | F típus (CEE 7/7) |
| Kábel típusa | H05VV-F 3G1,5mm² |
| Tápkábel A oldal | F típus (CEE 7/7) |
| Tápcsatlakozó | F típus (CEE 7/7) |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Beltéri / kültéri | Beltéri |
| Vezeték nélküli kapcsolás | Nem |
| Bemeneti feszültség | 230 V AC 50/60 Hz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 182600, OPTIKAI EGÉR "MC-100", FEKETE
Gyártó cikkszám:00182600
Cikkszám:295528
10 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
BLACKBIRD Vezetékes Billentyűzet USB, Fekete, HUN
Gyártó cikkszám:BH1486
Cikkszám:350698
100 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
APEDRA Vezetékes billentyűzet, K-816, USB HUN Fekete
Gyártó cikkszám:APEDRA K-816
Cikkszám:275743
56 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
MEDIA-TECH Egér Vezetékes COBRA PRO X-LIGHT Optikai, Gaming
Gyártó cikkszám:MT1117
Cikkszám:226338
6 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
GENIUS Fejhallgató HS-200C, 3,5mm Jack
Gyártó cikkszám:HS-200C
Cikkszám:154010
18 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
BLACKBIRD Vezeték Nélküli Optikai Egér, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1526
Cikkszám:351424
100 db Raktáron
Ár:
1.690 Ft
HAMA 182603, OPTIKAI EGÉR "MC-200", FEHÉR
Gyártó cikkszám:00182603
Cikkszám:297461
7 db Raktáron
Ár:
1.690 Ft
HAMA 182602, OPTIKAI EGÉR "MC-200", FEKETE
Gyártó cikkszám:00182602
Cikkszám:297460
14 db Raktáron
Ár:
1.690 Ft