Nedis EXS430SPF1PRO túlfeszültségvédő 4 -es elosztó / hosszabbító, 3m-es kábel, gyermekzár
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: EXS430SPF1PRO
- ChipVilág Cikkszám: 385332
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 440 mm |
| Mélység | 43 mm |
| Súly | 769 gramm |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fekete- fehér |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Bemeneti áram | 16 A |
| Irányítás mobilalkalmazáson keresztül | Nem |
| Aljzatszög | 45° |
| A földelés fajtája | Oldalsó érintkezők |
| Tápkábel B oldal | F típus (CEE 7/7) |
| Kábel típusa | H05VV-F 3G1,5mm² |
| Tápkábel A oldal | F típus (CEE 7/7) |
| Be/Ki kapcsoló | Igen |
| Tápkábel hossza | 3,00 méter |
| Kimenetek száma | 4-utas |
| Biztosíték | Igen |
| Tápcsatlakozó | F típus (CEE 7/7) |
| Kimeneti teljesítmény | 3500 W |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Túlfeszültség-védelem | 13.500 A |
| Beltéri / kültéri | Beltéri |
| Vezeték nélküli kapcsolás | Nem |
| Bemeneti feszültség | 230 V AC 50/60 Hz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MEDIA-TECH Fejhallgató Bluetooth 3MOTION ANC BT
Gyártó cikkszám:MT3611
Cikkszám:389506
5 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
HP vezetékes billentyűzet 320K - fekete
Gyártó cikkszám:9SR37UT#AKC
Cikkszám:359774
50 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
HP vezeték nélküli egér Silent 285 - fekete
Gyártó cikkszám:6G4E6AA#ABB
Cikkszám:359355
92 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
BARACUDA BGM-071B PIRANHA-B fe/ 7200 dpi 7D gamer egér, RGB
Gyártó cikkszám:BC BGM-071B
Cikkszám:362563
4 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
SILVERLINE gamer vezetékes billentyűzet, kompakt, RGB világítás, HU
Gyártó cikkszám:KB68
Cikkszám:376403
15 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
GENIUS Vezetékes Billentyűzet GX-SCORPION K7 Gaming USB HUN Fekete
Gyártó cikkszám:GX-SCORPION K7 GAMING
Cikkszám:381271
38 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
SANDBERG Egér, Wired Vertical Mouse
Gyártó cikkszám:630-14
Cikkszám:311448
8 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
APC (NJOY) GPL07122F Akkumulátor 12V, 22.72W, gondozásmentes T2/F2
Gyártó cikkszám:BTVACGUOBTF2FCW01B
Cikkszám:308474
17 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft