Nedis ESOC630F2BK 6 aljzatos kapcsolós (6-os) elosztó, 3 m, 3680 W, 16 A
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
11 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: ESOC630F2BK
- ChipVilág Cikkszám: 377550
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Szélesség | 54 mm |
| Magasság | 325 mm |
| Mélység | 41 mm |
| Súly | 397 g |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fekete |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kimeneti teljesítmény | 3680 W |
| Bemeneti áram | 16 A |
| Tápkábel hossza | 3 m |
| Vezérlés mobilalkalmazáson keresztül | Nem |
| Aljzatszög | 45 ° |
| Biztosíték | Nem |
| Egyfajta földelés | Oldalsó elérhetőségek |
| A tápkábel B oldala | F típus (CEE 7/7) |
| Kábel típusa | H05VV-F 3G1,5mm² |
| A tápkábel A oldala | F típus (CEE 7/7) |
| Be/Ki kapcsoló | Igen |
| Kimenetek száma | 6-utas |
| Tápcsatlakozó | F típus (CEE 7/7) |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Beltéri / kültéri | Beltéri |
| Vezeték nélküli kapcsolás | Nem |
| Bemeneti feszültség | 230 V AC 50/60 Hz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
RiotPWR™ iOS Controller RR1852 PWR Plus (Black)
Gyártó cikkszám:RR1852
Cikkszám:327323
5 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF180 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Wood
Gyártó cikkszám:SP-HF180 WOOD
Cikkszám:278120
16 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF180 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Fekete
Gyártó cikkszám:SP-HF180 BLACK
Cikkszám:278119
20 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
KINGSTON kártyaolvasó MobileLite Plus, USB 3.2 Gen 1 SDHC/SDXC UHS-II
Gyártó cikkszám:MLP
Cikkszám:282002
6 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis ESOC630F2WT 6 aljzatos kapcsolós (6-os) elosztó, 3 m, 3680 W, 16 A
Gyártó cikkszám:ESOC630F2WT
Cikkszám:379264
19 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
RAPOO 221176, "1530" VEZETÉK NÉLKÜLI EGÉR
Gyártó cikkszám:00221176
Cikkszám:348009
14 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
LENOVO Vezetékes egér - Essential, USB
Gyártó cikkszám:4Y50R20863
Cikkszám:255265
36 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
MOTOSPEED Vezetékes egér optikai V20, eSport, PMW3360 Chip
Gyártó cikkszám:MOTOSPEED V20
Cikkszám:377616
3 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft