Nedis CSPR10021BK PC (hangfal) hangszóró 2.1, 33 W, 3,5mm sztereo jack
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CSPR10021BK
- ChipVilág Cikkszám: 379231
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 265 mm |
| Magasság | 257 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Súly | 1495 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS fa |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Hangkimenet | Sztereó |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Készülék | Kezdőlap Asztali |
| Hangszórócsatornák | 2.1 |
| Mélysugárzó mérete | 4" |
| Csúcsteljesítmény | 33 Ny |
| Basszus beállítások | Basszusszabályozás / Mélynyomóval együtt |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| RMS | 11 Ny |
| Magassugárzó mérete | 2" |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK GM-5003 AZARAH gaming egér, fekete, 6400dpi
Gyártó cikkszám:WS GM-5003
Cikkszám:303244
4 db Raktáron
Ár:
10.090 Ft
HP vezeték nélküli egér Z3700 - arany
Gyártó cikkszám:X7Q43AA#ABB
Cikkszám:228044
5 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
HP vezeték nélküli egér Z3700 Dual Mode - fekete
Gyártó cikkszám:758A8AA#ABB
Cikkszám:343669
45 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
HP vezeték nélküli egér Z3700 - piros
Gyártó cikkszám:V0L82AA#ABB
Cikkszám:228042
5 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
HP vezeték nélküli egér Z3700 - fehér
Gyártó cikkszám:V0L80AA#ABB
Cikkszám:228039
9 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
HP vezeték nélküli egér Z3700 - kék/fekete
Gyártó cikkszám:7UH88AA#ABB
Cikkszám:275777
7 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
HP vezeték nélküli egér Z3700 - fehér/ezüst
Gyártó cikkszám:171D8AA#ABB
Cikkszám:303913
6 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
HP vezeték nélküli egér Z3700 - fehér/rózsaszín
Gyártó cikkszám:4VY82AA#ABB
Cikkszám:275774
4 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft