Nedis CSPR10020BK PC hangszóró 2.0, 12 W, 3,5mm sztereo jack, USB-ről táplált, hangerőszabályzó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CSPR10020BK
- ChipVilág Cikkszám: 390367
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Súly | 335 gramm |
| Szín | Fekete ezüst |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Anyag | Műanyag |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Hangkimenet | Sztereó |
| Hangszórócsatornák | 2.0 |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Tápcsatlakozó | USB |
| RMS | 4 W |
| Basszus beállítások | Nincsenek opciók |
| Csúcsteljesítmény | 12 W |
| Készülék | Hordozható |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SILVERLINE gamer vezetékes billentyűzet, RGB világítás, HU
Gyártó cikkszám:KB102
Cikkszám:315607
2 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
GENIUS Vezeték nélküli egér NX-7015, USB, 1200dpi, BlueEye, Acél szürke
Gyártó cikkszám:NX-7015_IRONGREY
Cikkszám:212294
38 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
GENIUS Vezeték nélküli egér NX-7015, USB, 1200dpi, BlueEye, Fekete csokoládé
Gyártó cikkszám:NX-7015_CHOCOLATE
Cikkszám:212293
34 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
GENIUS Vezeték nélküli egér NX-7015, USB, 1200dpi, BlueEye, Arany
Gyártó cikkszám:NX-7015_GOLD
Cikkszám:246434
6 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
GENIUS Vezeték nélküli egér NX-7015, USB, 1200dpi, BlueEye, Fekete
Gyártó cikkszám:NX-7015_BLACK
Cikkszám:340982
19 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
APC (NJOY) Akkumulátor 12V/4.5Ah zárt, T1, gondozásmentes AGM
Gyártó cikkszám:BTVACDUEATD1FCW01B
Cikkszám:180845
100 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF280 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Wood
Gyártó cikkszám:SP-HF280 WOOD
Cikkszám:351125
2 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
HAMA 00173023, VEZETÉK NÉLKÜLI OPTIKAI EGÉR "MW-300 V2", SÁRGA
Gyártó cikkszám:00173023
Cikkszám:359441
7 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft