HP monitor 22" Series 3 Pro 322pf FHD Matt IPS 1920x1080, 16:9, 1000:1, 250cd, 5ms, VGA, HDMI, DisplayPort
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Display Port | Van |
| Fali rögzítés | 100x100mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 250 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Hangszóró | Nincs |
| HDMI | Van |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 22 |
| Kontrasztarány | 1000 |
| Láthatósági szög | 178/178 |
| Panel típus | IPS |
| Technológia | LED |
| Típus | Monitor |
| Válaszidő | 5 |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: 9U5B0UT#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 361322
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Oldalarány | 16:9 |
| Fényerő | 250 nit |
| Színskála | 72% NTSC |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Görbület | Síkképernyős |
| Megjelenítési színek | Akár 16,7 millió szín támogatott |
| Megjelenítési jellemzők | Képernyőn megjelenő vezérlők; Alacsony kékfény-kibocsátási mód; Csillogásmentes |
| Kijelző mérete (képátló) | 21.5" |
| Alacsony kékfénykibocsátás | Igen (TÜV-tanúsítvány) |
| Felbontás (natív) | FHD (1920 x 1080) |
| Panel bitmélysége | 8 bites (6 bites + FRC) |
| Képernyő típusa | IPS |
| Képponttávolság | 0,25 x 0,25 mm |
| Képpont/hüvelyk (PPI) | 102 ppi |
| Válaszidő | 5 ezredmásodperces szürkeárnyalat-váltás (túlhajtással) |
| A képernyő kezelése | Csillogásmentes |
| Döntés | –5 és +23° között |
| VESA-rögzítés | 100 mm x 100 mm |
| DisplayPort™ | 1 DisplayPort™ 1.2 |
| HDCP | Igen, DisplayPort™ és HDMI |
| HDMI | 1 HDMI 1.4 |
| VGA | 1 VGA |
| Kamera | Beépített kamera nélkül |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| ENERGY STAR-tanúsítvány | ENERGY STAR® tanúsítvány |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | A formázott papírpépből készült párnázás a doboz belsejében 100%-ban fenntartható forrásból származik, és újrahasznosítható; 85% ITE-ből származó zárt láncú műanyag; Alacsony halogéntartalmú |
| Energiafogyasztás | 25 W (maximális), 20 W (jellemző), 0,5 W (készenléti) |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 48,84 x 5,12 x 29,43 cm Állvány nélkül. |
| Súly | 3,25 kg Állvánnyal együtt. |
| Jótállás | 3 év korlátozott garancia |
| A doboz tartalma | Monitor; DisplayPort™-kábel; HDMI-kábel; Jótállási jegy; Gyors üzembehelyezési útmutató; Tápkábel; Dokumentációs készlet |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LENOVO Monitor - ThinkVision E22-40, 21.5" FHD 1920x1080 IPS, 16:9, 1300:1, 250cd/m2, 4ms, DP, HDMI, VGA
Gyártó cikkszám:64C9MAT6EU
Cikkszám:387243
36 db Raktáron
Ár:
46.290 Ft
AOC IPS monitor 27" Q27B35E, 2560x1440, 16:9, 300 cd/m2, 1ms, HDMI/DisplayPort
Gyártó cikkszám:Q27B35E
Cikkszám:382144
62 db Raktáron
Ár:
46.690 Ft
AOC IPS monitor 23,8" 24E4U 1920x1080,16:9, 300cd/m2, 4ms, VGA/HDMI/DisplayPort/4xUSB, hangszóró, 120 Hz, áll.mag.,pivot
Gyártó cikkszám:24E4U
Cikkszám:389574
25 db Raktáron
Ár:
46.690 Ft
DELL LCD Monitor 27" SE2725HM 1920x1080, 100Hz, IPS, 1000:1, 250cd, 5ms, VGA, HDMI, fekete
Gyártó cikkszám:210-BQZW
Cikkszám:379201
62 db Raktáron
Ár:
45.990 Ft
GIGABYTE LED Monitor IPS 24.5" G25F2 1920x1080, 2xHDMI/Displayport
Gyártó cikkszám:G25F2
Cikkszám:387570
5 db Raktáron
Ár:
45.790 Ft
ASUS VZ249HG Eye Care Monitor 23,8" IPS, 1920x1080, HDMI/D-Sub, 120Hz
Gyártó cikkszám:VZ249HG
Cikkszám:392107
16 db Raktáron
Ár:
47.190 Ft
ASUS MB165B ZenScreen hordozható monitor 15.6" TN 1366x768, USB3.0
Gyártó cikkszám:MB165B
Cikkszám:330924
3 db Raktáron
Ár:
45.490 Ft
AOC Ívelt Gaming 180Hz monitor 27" C27G42E, 1920x1080, 16:9, 300cd/m2, 0,5ms, HDMIx2/DisplayPort, hangszóró
Gyártó cikkszám:C27G42E
Cikkszám:375397
69 db Raktáron
Ár:
45.290 Ft