CORSAIR Monitor Gaming 27" XENEON 27QHD240, 240Hz, OLED 2560x1440, G-SYNC - FreeSync, 2xHDMI2.1/1xDisplayport1.4
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állítható magasság | Van |
| D-Sub | Nincs |
| Display Port | Van |
| DVI | Van |
| Forgatható | Van |
| Gyártó | CORSAIR |
| HDMI | Van |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 27 |
| Panel típus | OLED |
| Szín | Fekete |
| Távirányitó | Nincs |
| Technológia | OLED |
| Típus | Gaming monitor |
| USB | Van |
| Válaszidő | 0.03 |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Corsair
- Gyártó cikkszám: CM-9030002-PE
- ChipVilág Cikkszám: 336098
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Native Resolution | 2560x1440 (16:9) |
|---|---|
| HDR Certification | None |
| AC Adapter | 180W |
| Display Technology | OLED |
| Flicker Free | Yes |
| Display Inputs | 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, 1x Type-C DP Alt-Mode |
| Display Surface | Non-Glare |
| Display Colors | 1.07B (10-bit RGB) |
| Static Contrast Ratio | 1,500,000:1 |
| Peak Brightness | 450 nit peak brightness, 800 nit @10%APL, 1,000 nit@3% APL |
| Color Gamut | 98.5% (DCI-P3), 100% (sRGB) |
|---|---|
| Response Time | GtG 0.03ms |
| Adaptive Sync | NVIDIA G-Sync Compatible;Yes |
| Screen Size | 27” |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Max Resolution | 2560x1440 (16:9) |
| Warranty | 3 Years / Zero Dead Pixels |
| Adjustable Height | 100mm |
| Weight | 9.1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LG Gaming 480Hz OLED monitor 27" 27GX790A-B, 2560x1440, 16:9, 275 cd/m2, 0.03ms, HDMIx2/DIsplayPort/USBx3
Gyártó cikkszám:27GX790A-B.AEU
Cikkszám:377723
1 db Raktáron
Ár:
266.990 Ft
AOC IPS 360Hz Gaming monitor 27" AG276QSG2, 2560x1440, 16:9, 450cd/m2, 1ms, DP/3xHDMI/3xUSB-A/USB-B, hangszóró
Gyártó cikkszám:AG276QSG2
Cikkszám:390171
13 db Raktáron
Ár:
266.990 Ft
AOC Gaming OLED 240Hz monitor 26,5" AG276UZD, 3840x2160, 16:9, 0.03 ms, HDMIx2/Displayport/USB/USB-C
Gyártó cikkszám:AG276UZD
Cikkszám:379524
16 db Raktáron
Ár:
266.990 Ft
AOC Gaming OLED monitor 26,5" AG276QKD2 2560x1440, 16:9, 1000cd/m2, 0,03ms, HDMI/DisplayPort/2xUSB, áll.mag., pivot
Gyártó cikkszám:AG276QKD2
Cikkszám:390215
15 db Raktáron
Ár:
266.990 Ft
SAMSUNG Gaming 500Hz OLED monitor 27" G60SF, 2560x1440, 16:9, 300cd/m2, 0.03ms, DisplayPort/HDMIx2/USB, Pivot
Gyártó cikkszám:LS27FG602SUXEN
Cikkszám:383533
18 db Raktáron
Ár:
271.990 Ft
AOC Ívelt OLED Gaming 175Hz monitor 34" AG346UCD, 21:9, 3440x1440, 0,03ms, 2xHDMI/DisplayPort/USBx3, hangszóró
Gyártó cikkszám:AG346UCD
Cikkszám:375281
14 db Raktáron
Ár:
259.990 Ft
LENOVO Monitor - ThinkVision P34WD-40, 34" WQHD 3440x1440 IPS, 21:9, 2000:1, 350cd/m2, 4ms, USB A-B-C, DP, HDMI, RJ45
Gyártó cikkszám:64ADGAT1EU
Cikkszám:385669
5 db Raktáron
Ár:
257.990 Ft
ASUS XG27ACDMS ROG Strix Monitor 27" OLED, 2560x1440, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 280Hz, HDR
Gyártó cikkszám:XG27ACDMS
Cikkszám:384198
7 db Raktáron
Ár:
256.990 Ft