Nedis MPWD50CBK dinamikus mikrofon, levehető kábel 5m, 50 Hz - 15 kHz 600 Ohm -72 dB, kapcsoló, fekete/szürke
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: MPWD50CBK
- ChipVilág Cikkszám: 376797
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 53 mm |
| Magasság | 218 mm |
| Mélység | 53 mm |
| Súly | 149 g |
| Kábel hossza | 5,00 m |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS |
| Be/Ki kapcsoló | Igen |
| Frekvencia válasz | 80 Hz - 12 kHz |
| Érzékenység | -75 dB |
| Rögzített mikrofonkábel csatlakozó | 6,35 mm mm |
| Impedancia | 600 Ohm |
| Mikrofonkábel típusa | Rögzített kábel |
| Mikrofon típusa | Vezetékes |
| A mellékelt mikrofonok száma | 1 mikrofon |
| Poláris minta | Kardioid |
| Mikrofon csatlakozás | XLR 3 tűs |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Utazótáskát mellékelve | Nem |
| SmartLife | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 139905, ASZTALI MIKROFON "MIC-P35 ALLROUND" , FEKETE
Gyártó cikkszám:00139905
Cikkszám:391249
7 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
MEDIA-TECH Mikrofon Stúdió és Streaming, fekete
Gyártó cikkszám:MT397K
Cikkszám:346056
2 db Raktáron
Ár:
9.390 Ft
HP HYPERX vezetékes mikrofon SoloCast 2 - fekete
Gyártó cikkszám:AR0A0AA
Cikkszám:386652
100 db Raktáron
Ár:
26.990 Ft
JBL QUANTUM STREAM MIKROFON
Gyártó cikkszám:JBLQSTREAMBLK
Cikkszám:342301
5 db Raktáron
Ár:
39.490 Ft
HP HYPERX vezetékes mikrofon QuadCast 2 - fekete
Gyártó cikkszám:872V1AA
Cikkszám:356313
62 db Raktáron
Ár:
64.490 Ft
HP HYPERX vezetékes mikrofon QuadCast 2 S RGB - fekete
Gyártó cikkszám:9A273AA
Cikkszám:357686
72 db Raktáron
Ár:
83.490 Ft