HP HYPERX vezetékes mikrofon SoloCast 2 - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HYPERX |
| Kivitel | vezetékes |
| Mikrofon. | Igen |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: AR0A0AA
- ChipVilág Cikkszám: 386652
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | HyperX SoloCast 2 mikrofon, USB-C–USB-A kábel, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | USB Type-C® |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Bitmélység | 24 bites; 16 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC |
| Elem | Egy 14 mm-es elektret kondenzátorkapszula |
| Energiafogyasztás | 5 V 27±5 mA |
| Érzékenység (mikrofon) | -7,8±3 dB (1 V/Pa 1 kHz-en) |
| Hardverkompatibilitás | PC |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB Type-C®–USB Type-A kábel |
| Kábelhossz | 2 m |
| Mikrofon típusa | Koppintásos némítás |
| Mintavételi gyakoriság | 96 kHz; 48 kHz; 44,1 kHz |
| Poláris minta | Kardioid |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína |
| Szín | Fekete |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Tömeg | 368 g |
| UNSPSC kód | 52161520 |
| Zaj (RMS) (mikrofon) | ≤ -79,5 dBFS (A frekvenciasúlyozás) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JBL QUANTUM STREAM MIKROFON
Gyártó cikkszám:JBLQSTREAMBLK
Cikkszám:342301
5 db Raktáron
Ár:
39.490 Ft
MEDIA-TECH Mikrofon Stúdió és Streaming, fekete
Gyártó cikkszám:MT397K
Cikkszám:346056
2 db Raktáron
Ár:
9.390 Ft
HAMA 139905, ASZTALI MIKROFON "MIC-P35 ALLROUND" , FEKETE
Gyártó cikkszám:00139905
Cikkszám:391249
7 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
Nedis MPWD50CBK dinamikus mikrofon, levehető kábel 5m, 50 Hz - 15 kHz 600 Ohm -72 dB, kapcsoló, fekete/szürke
Gyártó cikkszám:MPWD50CBK
Cikkszám:376797
4 db Raktáron
Ár:
4.890 Ft
HP HYPERX vezetékes mikrofon QuadCast 2 - fekete
Gyártó cikkszám:872V1AA
Cikkszám:356313
62 db Raktáron
Ár:
64.490 Ft
HP HYPERX vezetékes mikrofon QuadCast 2 S RGB - fekete
Gyártó cikkszám:9A273AA
Cikkszám:357686
72 db Raktáron
Ár:
83.490 Ft