LENOVO Vezeték Nélküli egér - ThinkPad Bluetooth Silent
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB-C |
| Egér érzékelő típusa | Optikai |
| Gombok száma | 3 |
| Gyártó | LENOVO |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Kompatibilitás | Windows 10,Windows 11 |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Lenovo-com
- Gyártó cikkszám: 4Y50X88822
- ChipVilág Cikkszám: 309998
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Product Description
The ThinkPad Bluetooth Silent Mouse takes a well-worn concept and turns it on its head, delivering a productivity device that doesn’t get in the way of the busy professionals who use it. It sculpted to be comfortable to rest your palm on, with a low-profile, minimalist design that makes the mouse easy to carry and fit into pockets without bulging. Get more done with the blue optical sensor that allows you to work on most surfaces, revolutionary, distraction-free silent buttons, and on-the-fly adjustable DPI controls. Effortlessly pair with up to two devices at once and quickly switch between them with the push of a button, thanks to Bluetooth 5.0 and Microsoft Swift Pair technology.
Top Features
- Ambidextrous easy-to-carry low profile mouse
- Dual-host Bluetooth 5.0 to switch between 2 devices
- Swift Pair to conveniently connect to new devices
- Silent buttons without the annoying click sounds
- Blue optical sensor that works on most surfaces
- On-the-fly DPI adjustment: 2400, 1600, 800
- Up to 1 year batter life on a single AA battery (may vary based on usage)
More Information
Tech Specs
| Supported OS | Windows 10, Windows 11 |
| Package Type | Brown Box |
| Color | Black |
| Power Requirement | 1 AA battery |
| Minimum Relative Humidity (%) | 10% |
| Maximum Relative Humidity (%) | 90% |
| JAN | 4580550932120 |
| EAN | 0194632481617 |
| UPC | 194632481617 |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Warranty Period | 1 Year |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 degrees Fahrenheit) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 degrees fahrenheit |
| Packed Weight | 129 g (4.56 oz) |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 110 x 78 x 40 mm (4.33 in x 3.07 in x 1.57 in) |
| Agency Approvals | ANATEL, ANRT, ARTCI, BSMI, CB, CE-RED-EMC+RF, CERT, cTUVus, DWLF&M, EN62471, ENACOM, FCC ID, IC, ictQATAR, IMDA, JRF, KC, MIC, NCC, SRRC, SUBTEL, TRA, TRA, TRC, TUV Mark, UCC, WPC |
| Shipment Group | ThinkPad Bluetooth Silent Mouse 1 x AA battery Setup poster Warranty poster |
| Product Weight | 61 g (2.15 oz) |
| Height | 29 mm (1.13 in) |
| Depth | 58 mm (2.28 in) |
| Length | 107 mm (4.23 in) |
| Special/Added Features | Low profile design Swift Pair connectivity Dual-host Bluetooth Easily between two devices |
| Button Life | Right/Left buttons - up to 3 million click Scroll button - up to 100,000 clicks |
| Number of Button | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Scrolling | 2-way scroll wheel (up, down) |
| Mouse Resolution | 3-level adjustable DPI (2400, 1600, 800) |
| Mouse Sensor | Blue Optical Sensor |
| Battery Life | Up to 12 months (may vary based on usage) |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 |
| Brand | ThinkPad |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LOGITECH Egér - M705 Vezeték Nélküli Lézer, Szénszürke
Gyártó cikkszám:910-001949
Cikkszám:224292
15 db Raktáron
Ár:
14.990 Ft
SANDBERG Headset mikrofonnal, USB+RJ9/11 Headset Pro Stereo
Gyártó cikkszám:126-30
Cikkszám:311180
7 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
AVAX Billentyűzet Switch/Kapcsoló Gateron Smoothie – Full POM Lineáris 35darab
Gyártó cikkszám:GATERON_INK_BLACK_SWITCH35
Cikkszám:383541
3 db Raktáron
Ár:
15.090 Ft
URAGE by HAMA 186065, GAMING HEADSET "URAGE SOUNDZ 710", 7.1 FEKETE (PC,PS)
Gyártó cikkszám:00186065
Cikkszám:382572
10 db Raktáron
Ár:
15.090 Ft
MSI ACCY Force GC20 V2 Wired Game Controller, White
Gyártó cikkszám:S10-04G0020-EC4
Cikkszám:348941
6 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
MSI ACCY Force GC20 V2 Wired Game Controller, Black
Gyártó cikkszám:S10-04G0050-EC4
Cikkszám:378622
7 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
LOGITECH Egér - M330 Silent Plus Vezeték Nélküli Optikai, Piros
Gyártó cikkszám:910-004911
Cikkszám:258623
12 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet 230 - fekete
Gyártó cikkszám:3L1E7AA#AKC
Cikkszám:329204
18 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft