LENOVO Vezeték Nélküli egér - ThinkBook Bluetooth Silent
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | Bluetooth 5.0 |
| Egér érzékelő típusa | Optikai |
| Gombok száma | 3 |
| Gyártó | LENOVO |
| Kompatibilitás | Windows 10,Windows 11 |
-
Elérhetőség:
14 db Raktáron
- Gyártó: Lenovo-com
- Gyártó cikkszám: 4Y50X88824
- ChipVilág Cikkszám: 356595
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Product Description
The ThinkBook Bluetooth Silent Mouse takes a well-worn concept and turns it on its head, delivering a productivity device that doesn’t get in the way of the busy professionals who use it. It sculpted to be comfortable to rest your palm on, with a low-profile, minimalist design that makes the mouse easy to carry and fit into pockets without bulging. Get more done with the blue optical sensor that allows you to work on most surfaces, revolutionary, distraction-free silent buttons, and on-the-fly adjustable DPI controls. Effortlessly pair with up to two devices at once and quickly switch between them with the push of a button, thanks to Bluetooth 5.0 and Microsoft Swift Pair technology.
Top Features
- Ambidextrous easy-to-carry low profile mouse
- Dual-host Bluetooth 5.0 to switch between 2 devices
- Swift Pair to conveniently connect to new devices
- Silent buttons without the annoying click sounds
- Blue optical sensor that works on most surfaces
- On-the-fly DPI adjustment: 2400, 1600, 800
- Up to 1 year batter life on a single AA battery (may vary based on usage)
More Information
Tech Specs
| Supported OS | Windows 10, Windows 11 |
| Power Requirement | 1 AA battery |
| Package Type | Brows Box |
| Minimum Relative Humidity (%) | 10% |
| Maximum Relative Humidity (%) | 90% |
| JAN | 4580550932113 |
| EAN | 0194632481600 |
| UPC | 194632481600 |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Warranty Period | 1 Year |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 degrees Fahrenheit) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 degrees fahrenheit |
| Packed Weight | 129 g (4.56 oz) |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 110 x 78 x 40 mm (4.33 in x 3.07 in x 1.57 in) |
| Agency Approvals | ANATEL, ANRT, ARTCI, BSMI, CB, CE-RED-EMC+RF, CERT, cTUVus, DWLF&M, EN62471, ENACOM, FCC ID, IC, ictQATAR, IMDA, JRF, KC, MIC, NCC, SRRC, SUBTEL, TRA, TRA, TRC, TUV Mark, UCC, WPC |
| Shipment Group | ThinkBook Bluetooth Silent Mouse 1 x AA battery Setup poster Warranty poster |
| Product Weight | 61 g (2.15 oz) |
| Height | 29 mm (1.13 in) |
| Depth | 58 mm (2.28 in) |
| Length | 107 mm (4.23 in) |
| Color | Iron Grey |
| Special/Added Features | Low profile design Swift Pair connectivity Dual-host Bluetooth Easily between two devices |
| Button Life | Right/Left buttons - up to 3 million click Scroll button - up to 100,000 clicks |
| Number of Button | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Scrolling | 2-way scroll wheel (up, down) |
| Mouse Resolution | 3-level adjustable DPI (2400, 1600, 800) |
| Mouse Sensor | Blue Optical Sensor |
| Battery Life | Up to 12 months (may vary based on usage) |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 |
| Brand | ThinkBook |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 221779, STEREO BLUETOOTH HEADSET "SPIRIT CALYPSO III", FEKETE
Gyártó cikkszám:00221779
Cikkszám:391233
7 db Raktáron
Ár:
13.390 Ft
BLACKBIRD Vezeték Nélküli Multimédiás Billentyűzet Összecsukható Bluetooth Touchpaddal fekete, UK
Gyártó cikkszám:BH1482
Cikkszám:342670
43 db Raktáron
Ár:
13.490 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet több eszközös 495K - fekete
Gyártó cikkszám:BD5F5UT#AKC
Cikkszám:390509
12 db Raktáron
Ár:
13.290 Ft
DELL Vezetékes Billentyuzet Hungarian (QWERTZ) Dell KB-522 Wired Business Multimedia USB Black HUN (Kit)
Gyártó cikkszám:580-17681
Cikkszám:151406
42 db Raktáron
Ár:
13.590 Ft
ASUS ODD DVD ÍRÓ külső SDRW-08D2S-U LITE fehér USB
Gyártó cikkszám:SDRW-08D2S-U LITE/WHT/G/AS
Cikkszám:144948
25 db Raktáron
Ár:
13.590 Ft
ASUS ODD DVD ÍRÓ külső SDRW-08D2S-U LITE fekete USB
Gyártó cikkszám:SDRW-08D2S-U LITE/BLK/G/AS
Cikkszám:144947
16 db Raktáron
Ár:
13.590 Ft
WHITE SHARK ARTHUR (GM-9005) gamer egér, 9D, fekete, 10000 dpi, RGB
Gyártó cikkszám:GM-9005
Cikkszám:309195
2 db Raktáron
Ár:
13.590 Ft
HP vezeték nélküli egér csendes 400 - lila
Gyártó cikkszám:AZ7B7AA#ABB
Cikkszám:380376
9 db Raktáron
Ár:
13.190 Ft