LENOVO Vezeték Nélküli egér - Professional Wireless Laser Mouse
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egér érzékelő típusa | Lézer |
| Egér gombok száma | 5 |
| Gyártó | LENOVO |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Lenovo-com
- Gyártó cikkszám: 4X30H56886
- ChipVilág Cikkszám: 247208
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Feature
Product Description
Designed for power users who want to do more effectively and efficiently, the Lenovo Professional Wireless Laser Mouse offers ergonomic comfort for all-day-use. The ambidextrous full-size design provides secure grip whether left-handed or right-handed. Suitable for use on many surfaces, the 1600 DPI resolution and laser sensor is perfect for tracking down to the tiniest detail. Complete tasks with ease and professional-grade accuracy with Lenovo Professional Wireless Laser Mouse.
Top Features
- Full-size mouse for all day comfort
- 2.4GHz Wireless USB connection for stable connectivity
- 4-way scroll wheel for vertical and horizontal scrolling
- Invisible laser sensor with 1600 DPI resolution for precision tracking
- Supports Multiple Pairing Protocol for USB dongle replacement
- Up to 24 months battery life (may vary based on usage)
Tech Specs
| Supported OS | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 |
| Number of Button | 5 (left click, right click, scroll click, left/right tilt wheel) |
| EAN | 0889561017234 |
| UPC | 889561017234 |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Warranty Period | 2 Years |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 degrees Fahrenheit) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 degrees Fahrenheit) |
| Package Type | Brown box |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB port |
| Agency Approvals | ANATEL, BSMI,CB, CE, CITC, CNC, COFETEL, CTUVus, EAC, FCC, IC, ICASA, IDA, IFETEL, KCC, MIC, NCC, NTC, RCM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark, VCCI |
| Shipment Group | Lenovo Professional Wireless Laser Mouse Nano USB receiver 2 AA batteries Set-up and information poster Laser Safety Manual |
| Product Weight | 80 g (0.18 lbs) |
| Height | 34 mm (1.34 in) |
| Depth | 113 mm (4.45 in) |
| Length | 64 mm (2.52 in) |
| Color | Black |
| Special Design Features | Ambidextrous design |
| Special/Added Features | Supports multiple pairing protocol with Lenovo 2.4G Wireless Replacement Receiver |
| Scrolling | Scroll Wheel (up/down/left/right) |
| Mouse Resolution | 1600 DPI |
| Mouse Sensor | Invisible laser sensor |
| Battery Life | Up to 24 months |
| Power Requirement | 2 AA batteries |
| Connectivity | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Brand | Lenovo |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK GK-002211V2-W/R-US WAKIZASHI-2-W/R-US mech.bill.angol,fehér piros switch 63bill
Gyártó cikkszám:WS GK-002211V2-W/R-US
Cikkszám:378459
1 db Raktáron
Ár:
15.390 Ft
WHITE SHARK GK-002123V2-B-G/BL-HU WAKIZASHI-2-B-G/BL-HU vezetékes mech.bill.fekete/szürk magyar,64 kék
Gyártó cikkszám:WS GK-002123V2-B-G/BL-HU
Cikkszám:384441
4 db Raktáron
Ár:
15.390 Ft
WHITE SHARK NAGAMAKI-W/R-US WS GK-006211-W/R-US mech.bill. fehér,piros sw.61, angol
Gyártó cikkszám:WS GK-006211-W/R-US
Cikkszám:362588
6 db Raktáron
Ár:
15.390 Ft
WHITE SHARK NAGAMAKI-B/R-US WS GK-006111-B/R-US mech.billentyűzet, fekete,piros sw.61, angol
Gyártó cikkszám:WS GK-006111-B/R-US
Cikkszám:362586
2 db Raktáron
Ár:
15.390 Ft
LOGITECH Billentyűzet + egér - MK295 Silent Vezeték Nélküli Combo Grafitszürke, US
Gyártó cikkszám:920-009800
Cikkszám:290287
11 db Raktáron
Ár:
15.290 Ft
HP vezeték nélküli egér 480 Komfort - fekete
Gyártó cikkszám:8T6M3AA#ABB
Cikkszám:359850
10 db Raktáron
Ár:
15.290 Ft