LENOVO Vezeték Nélküli Billentyűzet és egér - Wireless Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000 - Magyar
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | LENOVO |
-
Elérhetőség:
16 db Raktáron
- Gyártó: Lenovo-com
- Gyártó cikkszám: 4X31S04828
- ChipVilág Cikkszám: 387284
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Feature
Product Description
Crafted for professionals, keyboard &mouse deliver unrivaled functionality, comfort, and style. The sleek, responsive keyboard ensures a silent typing experience, while the standard-sized, ambidextrous silent mouse offers ergonomic comfort and precise control. Seamlessly connect to up to 3 devices via Bluetooth 5.3 and 2.4GHz for rock-solid reliability—perfect for boosting productivity across all your devices.
Top Features
- Reliable 2.4GHz Lenovo Pro Unified USB Receiver, Dual Bluetooth 5.3
- 95% post-consumer recycled plastic materials including 20% reclaimed from Lenovo own products
- Customization software tool: Lenovo Accessories and Display Manager
- AES-128 encryption to protect your security
- Low-profile, 3-zone silent keyboard for effortless typing
- LED indicator for keyboard: Low-battery, CapsLock, NumLock, 3*device switch
- One-touch dedicated media controls(F1-F12 keys) for productivity
- Adjustable tilt leg and spill-resistant keyboard design
- Full-size ambidextrous mouse offers silent buttons
- 4 mouse buttons: Left/Right-click, Scroll-wheel with middle click, DPI
- 4-way Scroll wheel for max control(up/down/left/right)
- Mouse high precision click, DPI up to 4000, 3-level DPI Setting
- Up to 36 months battery life for both keyboard and mouse (may vary based on usage)
- Enjoy total peace of mind thanks to the 3 years warranty.
Tech Specs
| Y-direction Key Pitch | 19.05 mm / 0.75 inch |
| X-direction Key Pitch | 19.05 mm / 0.75 inch |
| Product Weight | KBD:415 ± 10 g / 14.64 ± 0.36 oz MS:60 ± 5 g / 2.12 ± 0.18 oz |
| Packed Weight | 756.3 g / 26.7 oz |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 529 mm x 145 mm x 44 mm / 20.83 inch x 5.71 inch x 1.73 inch |
| Minimum Operating Temperature | 0? / 32? |
| Maximum Operating Temperature | 40? / 104? |
| Length | KBD:433.6 mm / 17.07 inch MS:61.0 mm / 2.40 inch |
| Height | KBD:25.2 mm / 0.99 inch MS:36.4 mm / 1.43 inch |
| Depth | KBD:123.4 mm / 4.86 inch MS:113.0 mm / 4.45 inch |
| Color | Eclipse Black |
| Battery Life | Up to 36 months battery life for keyboard & Mouse (may vary based on usage) |
| JAN | 4582764875910 |
| EAN | 0195892125167 |
| UPC | 195892125167 |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Warranty Period | 3 Year |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-A port |
| Connectivity | 2.4G Wireless via USB-A receiver Bluetooth 5.4 |
| Agency Approvals | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ etc. |
| Package Type | Brown Box |
| Included Accessory | Lenovo USB-A Receiver |
| Keyboard Key Lifecycle | Up to 10 millions clicks |
| Language Layout | Hungarian |
| Keyboard Layout | 3-zone |
| Button Life | 5 million clicks for left and right buttons |
| Number of Button | 8 buttones ( Left, Right, Scrol, Scrollling Left/Scrolling Right/DPI key/Power Button/Pairing Button) |
| Scrolling | 4-way scrolling (Up, Down, Left, Right) |
| Mouse Resolution | Three-stage DPI setting 1600, 2400 (default), 4000 |
| Mouse Sensor | IR Sensor |
| Power Requirement | KB: 1.5V AAA x 2 MC:1.5V AA x 1 |
| Supported OS | Windows10, Windows11 |
| Brand | Lenovo |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MSI ACCY Force GC300 W White Wireless Game Controller, White
Gyártó cikkszám:S10-43G0230-EC4
Cikkszám:378624
5 db Raktáron
Ár:
23.690 Ft
MEDIA-TECH szkenner mobil SCANLINE V3.1 A4
Gyártó cikkszám:MT4090
Cikkszám:273784
3 db Raktáron
Ár:
23.590 Ft
LOGITECH Billentyűzet - G213 Prodigy RGB Gaming Vezetékes, HUN
Gyártó cikkszám:920-010739
Cikkszám:288551
99 db Raktáron
Ár:
23.990 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF1200B Jack, 36W, Fa/Fekete
Gyártó cikkszám:SP-HF1200B
Cikkszám:337009
4 db Raktáron
Ár:
23.490 Ft
URAGE by HAMA 217829, GAMING URAGE EXODUS 760TKL MECHANIKUS MINI BILLENTYŰZET, RGB, RED SWITCH, FEHÉR
Gyártó cikkszám:13217829
Cikkszám:346012
14 db Raktáron
Ár:
24.090 Ft
URAGE by HAMA 217828, GAMING URAGE EXODUS 760TKL MECHANIKUS MINI BILLENTYŰZET, RGB, RED SWITCH, FEKETE
Gyártó cikkszám:13217828
Cikkszám:346011
14 db Raktáron
Ár:
24.090 Ft
LOGITECH Egér - G305 Lightspeed Vezeték Nélküli Gaming, Fekete
Gyártó cikkszám:910-005282
Cikkszám:261031
67 db Raktáron
Ár:
23.490 Ft
LOGITECH Egér - G305 Lightspeed Vezeték Nélküli Gaming, Kék
Gyártó cikkszám:910-006014
Cikkszám:294162
24 db Raktáron
Ár:
23.490 Ft