LENOVO Vezeték Nélküli Billentyűzet és egér - Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo - Hungarian
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | LENOVO |
-
Elérhetőség:
15 db Raktáron
- Gyártó: Lenovo-com
- Gyártó cikkszám: 4X31R64332
- ChipVilág Cikkszám: 387283
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Feature
Product Description
The Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse is a revolution in productivity and design. Its full-size keyboard features scissor switches that create an elevated typing experience and improves your working efficiency with specialized Microsoft Copilot Key. Its mouse, marvelously crafted from bio-rubber, keeps you comfortable all day and is equipped with an impressive 4,000 DPI sensor. Plus, both the keyboard and mouse are made from eco-friendly 65% recycled material that protects the environment.
Top Features
- Make charging easy with the integrated rechargeable battery in the keyboard and mouse
- Seamlessly switch up to 3 devices via the 2.4G Unified dongle or Dual BT on multi-OS
- Look your best with the sleek, contemporary design and premium textured finish
- Do it all with a full 3-zone tilt-leg keyboard with worldwide language layouts
- Experience the difference with responsive scissor-switch keys and silent typing
- Maximize your potential with the 8-button symmetrical mouse sporting up to 4000 DPI
- Be eco-friendly with our 65% PCC and Bio-based TPU materials
- Make it personal with programmable functions on both the keyboard and mouse
- Enjoy total peace of mind thanks to the 3-year warranty
- Both Mouse and Keyboard have AES128 encryption.
- The Keyboard with Copilot Key, the Copilot in Windows is an AI-powered intelligent assistant. When Copilot is not available or enabled on the device, pressing the Copilot key will launch Windows Search.
Tech Specs
| JAN | 4582764191300 |
| EAN | 0195892114642 |
| UPC | 195892114642 |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Warranty Period | 3 Years |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 degrees Fahrenheit) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 degrees Fahrenheit) |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-A port or Bluetooth Low Energy |
| Connectivity | 2.4G & Bluetooth |
| Agency Approvals | CE CB BQB TUV Mark cTUVus FCC IC IDA WPC BIS SIRIM NTA SDOCo SDPPI NTC MIC AITI RCM NCC BSMI MSIP VCCI JRF SRRC ANRCETI ICASA MINCOM STA MoC UkrSEPRO ACI FAC TRA NTRA TRC MOC ICT INACOM NCC ANRT CERT CNC/AFTIC ANATEL SUBTEL IFETEL TUV NOM |
| Packed Weight | 885 g (31.22 oz) |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 538 x 129 x 42 mm (21.18 x 5.08 x 1.65 in) |
| Package Type | Brown Box (FSC Certified) |
| Shipment Group | Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo Lenovo USB-A Unified Pairing Receiver USB-A to USB-C charging cable Warranty document Quick Start Manual |
| Included Accessory | Lenovo USB-A Unified Pairing Receiver USB-A to USB-C charging cable |
| Product Weight | KB: 586 g (20.67 oz) MS : 80 g (2.82 oz) |
| Height | Mouse: 36.06 mm (1.42 in) KB:14.8 mm (0.58 in) |
| Depth | Mouse: 62.23 mm (2.45 in) KB:128.8 mm (5.07 in) |
| Length | Mouse: 111.29 mm (4.38 in) KB:437.4 mm (17.22 in) |
| Special/Added Features | Programmable Keys / Lithium battery / Seamless switch up to 3 devices / Dual mode connections : 2.4G & Bluetooth / Dynamic Wheel / Bio-rubber coated grip / AES 128 encryption |
| Keyboard Key Lifecycle | Up to 10 millions clicks |
| Y-direction Key Pitch | 19.05 mm (0.75 in) |
| X-direction Key Pitch | 19.05 mm (0.75 in) |
| Backlight | No |
| Language Layout | US English |
| Keyboard Layout | Hungarian |
| Button Life | Up to 10 million clicks for left and right buttons |
| Number of Button | 8 buttons (Left / Right Click, DPI Button, Forward Button, Backward Button, Power Switch, Multi-Device Switch, Scroll-wheel with middle click and right/left-tilt) |
| Scrolling | 4-Way scrolling (up, down, left, right) |
| Mouse Resolution | 3-Level adjustable (default at 2400, 1600, 800) Levels can be configured via LADM Software up to 4000 |
| Mouse Sensor | Optical IR Sensor |
| Color | Grey |
| Battery Charging Time | 2 hours for full charge |
| Battery Life | Up to 3 months |
| Cable Length/Type | 1 M / USB A to C |
| Power Requirement | KB:420mAh lithium battery Mouse:380mAh lithium battery |
| Supported OS | OS Independent |
| Brand | Lenovo |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JBL QUANTUM STREAM MIKROFON
Gyártó cikkszám:JBLQSTREAMBLK
Cikkszám:342301
5 db Raktáron
Ár:
39.490 Ft
CANON Tintasugaras nyomtató PIXMA TS705A, A4, FF 15 k/p, SZ 10 k/p, 4800x1200dpi, duplex, USB/LAN/WiFi, CD nyomtatás
Gyártó cikkszám:3109C026
Cikkszám:336228
48 db Raktáron
Ár:
39.490 Ft
EATON UPS 3S (3+3 Schuko) 550VA (330 W) OFFLINE szünetmentes tápegység, torony - USB interfész felügyeleti szoftverrel
Gyártó cikkszám:9400-43157
Cikkszám:132816
2 db Raktáron
Ár:
39.490 Ft
ASUS VP229HF Eye Care Monitor 21.5" IPS, 1920x1080, HDMI/D-Sub, 100Hz
Gyártó cikkszám:VP229HF
Cikkszám:359323
34 db Raktáron
Ár:
39.390 Ft
MSI ACCY VERSA PRO W + MOUSE DOCK PRO Wireless Gaming Mouse, Black
Gyártó cikkszám:S12-4301370-CLA
Cikkszám:380512
2 db Raktáron
Ár:
39.390 Ft
NJOY Szünetmentes 2000VA - Keen 2000 (4 Schuko, line-interaktív, fekete)
Gyártó cikkszám:UPLI-LI200KE-CG01B
Cikkszám:288529
21 db Raktáron
Ár:
39.790 Ft
CANON CanoScan LiDE 400 Síkágyas lapolvasó, A4, 4800x4800dpi, USB-C, A4 8lap/perc, e-mail/PDF funkció
Gyártó cikkszám:2996C010
Cikkszám:261228
100 db Raktáron
Ár:
39.890 Ft
AVAX Vezetékes/Vezeték Nélküli Billentyűzet GM02 PRO USB, Fekete, Mechanikus, Red Switch, HUN, fehér
Gyártó cikkszám:AVAX_GM02R_PRO_WHITE
Cikkszám:386199
10 db Raktáron
Ár:
39.890 Ft