KONIX - UNIK "Be Magic" Fejhallgató Vezetékes Gaming Stereo Mikrofon, Színes
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | 3,5mm Jack |
| Gyártó | KONIx |
| Jelleg | Gaming Fejhallgató |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | Nintendo, PS4, Xbox One, iOS, Android, PC |
| Mikrofon. | nem |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Színes |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Konix
- Gyártó cikkszám: KX-GH-UNIK-MAGIC
- ChipVilág Cikkszám: 327810
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Title | Gaming Unicorn Headset – Be Magic |
| EAN | 3328170280907 |
Characteristics
| Headset | Wired |
| Speakers | 50 mm |
| Frequency | 30Hz – 20kHz |
| Connection | Jack 3.5 mm |
| Cable length | 1,2 m |
| Compatibility | Switch, Switch Lite, PS4, Xbox One, iOS , Android, PC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
URAGE by HAMA 217858, GAMING HEADSET "URAGE SOUNDZ 200 V2", FEKETE (PC, PS)
Gyártó cikkszám:00217858
Cikkszám:346019
9 db Raktáron
Ár:
11.890 Ft
WHITE SHARK FIREFLY-B, GH-2342-B gamer fejhallgató, fekete/RGB, (3.5 Jack)
Gyártó cikkszám:WS GH-2342B
Cikkszám:346630
3 db Raktáron
Ár:
11.890 Ft
WHITE SHARK FIREFLY-W, GH-2342-W gamer fejhallgató, fehér/RGB, (3.5 Jack)
Gyártó cikkszám:WS GH-2342W
Cikkszám:346632
3 db Raktáron
Ár:
11.890 Ft
Baracuda DOLPHIN-W/R-US, BGK-03211W/R-US fehér mechanikus gamer billentyűzet piros kapcsolóval, angol
Gyártó cikkszám:BC BGK-03211W/R-US
Cikkszám:380590
1 db Raktáron
Ár:
11.890 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet 220 - fekete
Gyártó cikkszám:805T2AA#AKC
Cikkszám:342657
20 db Raktáron
Ár:
11.790 Ft
MAXELL Fülhallgató MAXPODS, tws, ANC (aktív zajszűrés), ENC, fekete
Gyártó cikkszám:348596
Cikkszám:358035
8 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft
Nedis GSPR10021BK aktív gamer hangszóró 2.1, USB tápellátás, 3,5 mm jack, 30 W, Hangerőszabályozó
Gyártó cikkszám:GSPR10021BK
Cikkszám:385687
2 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft
LENOVO Vezetékes Billentyűzet - Essential Wired - Magyar
Gyártó cikkszám:4Y41R64651
Cikkszám:362514
13 db Raktáron
Ár:
12.090 Ft