KONIX - UFC 7.1 Fejhallgató Vezetékes Gaming Stereo Mikrofon, Fekete-Piros
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | KONIx |
| Jelleg | Gamer Mikrofonos fejhallgató |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, PC, Nintendo |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete-piros |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Konix
- Gyártó cikkszám: KX-UFC-PGHR-PC
- ChipVilág Cikkszám: 327917
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Title | UFC 7.1 black and red gaming headset |
| EAN | 3328170289726 |
Characteristics
| Color | Black and Red |
| Width | 210mm |
| Lenght | 240mm |
| Height | 110mm |
| Weight | 0.575kg |
| Content of the box | Gaming Headset |
| Specific characteristics of a product type | Headset |
| Speaker Size | 50mm |
| Sensitivity | 110 dB +/-3db |
| Cable length | 2m |
| Connectivity | USB Plug & Play |
| Compatibility | PS4 PS5 Xbox One Xbox One X Xbox Series S Xbox Series X Switch Switch Lite Switch modele OLED PC – Windows 8 PC – Windows 10 |
| Game chat volume setting | YES |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LEGRAND KEOR SP szünetmentes áramforrás 600VA (360W) 4xC13 USB - Line-interaktív UPS
Gyártó cikkszám:310180
Cikkszám:257686
13 db Raktáron
Ár:
25.090 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G321 Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos , Fehér
Gyártó cikkszám:981-001569
Cikkszám:385190
37 db Raktáron
Ár:
25.290 Ft
NJOY Szünetmentes RENTON 650 PLUS, 650VA, 360W, Line-interactive 4x Schuko
Gyártó cikkszám:UPCSBLS665TRPCG01B
Cikkszám:336738
10 db Raktáron
Ár:
24.790 Ft
CORSAIR Vezeték Nélküli Egér Gaming, M55 Lightwight, 6 programozható gomb, Ultra-könnyű, 16000dpi, fekete
Gyártó cikkszám:CH-931F000-WW
Cikkszám:356196
4 db Raktáron
Ár:
24.690 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Gyártó cikkszám:683L9AA
Cikkszám:325147
29 db Raktáron
Ár:
24.590 Ft
HP HYPERX vezetékes membrános gaming billentyűzet Origins 2 1800 Eve RGB - brit lokalizáció
Gyártó cikkszám:B7JE0AA#ABU
Cikkszám:390413
7 db Raktáron
Ár:
24.590 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core PS4/PS5 - fekete
Gyártó cikkszám:6H9B6AA
Cikkszám:345479
17 db Raktáron
Ár:
24.590 Ft
CYBERPOWER UPS UT650EG (3 aljzat) 650VA 360W, 230V szünetmentes tápegység LINE-INTERAKTÍV
Gyártó cikkszám:UT650EG
Cikkszám:271633
17 db Raktáron
Ár:
24.490 Ft