KINGSTON kártyaolvasó MobileLite Plus, USB 3.2 Gen 1 SDHC/SDXC UHS-II
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | KINGSTON |
-
Elérhetőség:
6 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: MLP
- ChipVilág Cikkszám: 282002
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Connector | USB-A |
| Standard/Class | UHS-II |
| Dimensions | 51.8mm x 33.5mm x 9mm |
| Weight | 11g |
| Operating temperature | 0°C~60°C |
| Storage temperature | -20°C~70°C |
| Warranty/support | 2-year |
| Compatible with | Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Mac OS X v. 10.10.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome OS™ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis ESOC630F2BK 6 aljzatos kapcsolós (6-os) elosztó, 3 m, 3680 W, 16 A
Gyártó cikkszám:ESOC630F2BK
Cikkszám:377550
11 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
RiotPWR™ iOS Controller RR1852 PWR Plus (Black)
Gyártó cikkszám:RR1852
Cikkszám:327323
5 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF180 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Fekete
Gyártó cikkszám:SP-HF180 BLACK
Cikkszám:278119
20 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF180 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Wood
Gyártó cikkszám:SP-HF180 WOOD
Cikkszám:278120
16 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis ESOC630F2WT 6 aljzatos kapcsolós (6-os) elosztó, 3 m, 3680 W, 16 A
Gyártó cikkszám:ESOC630F2WT
Cikkszám:379264
19 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
RAPOO 221176, "1530" VEZETÉK NÉLKÜLI EGÉR
Gyártó cikkszám:00221176
Cikkszám:348009
14 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
LENOVO Vezetékes egér - Essential, USB
Gyártó cikkszám:4Y50R20863
Cikkszám:255265
36 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
GENIUS Vezetékes Billentyűzet Slimstar 230 USB HUN Fekete
Gyártó cikkszám:SLIMSTAR 230
Cikkszám:286622
24 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft