JBL Go Essential 2 horozható bluetooth hangszóró, IP 67, por és vízálló, 5 óra üzemidő, Pro Sound hangzás, Fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bluetooth | Van |
| Gyártó | JBL |
-
Elérhetőség:
15 db Raktáron
- Gyártó: Jbl
- Gyártó cikkszám: JBLGOES2BLK
- ChipVilág Cikkszám: 383478
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Hordozható | igen |
| Akkumlátor töltési idő | 2óra |
| Bluetooth | van |
| Méretek (Szé x Ma x Mé) | 86.0 x 71.2 x 31.6mm |
| Minimum frekvencia átvitel | 180 Hz |
| Maximum frekvencia átvitel | 20000 Hz |
| Hangszórók száma | 1 db |
| Tömeg (csomagolás nélkül) | 0.24 kg |
| Hangszóró mérete | 40 mm |
| Hangszóró teljesítménye | 4 Watt |
| Akkumlátor idő | 5óra |
| Működési idő | 5óra |
| Kimeneti teljesítmény | 3,1 W RMS |
| Jel-zaj arány | > 80 dB |
| Bluetooth® verzió | 4.2 |
| Bluetooth® profil | A2DP V1.2, AVRCP V1.5 |
| Bluetooth® adófrekvencia tartomány | 2400 MHz - 2483,5 MHz |
| Bluetooth® adóteljesítmény | ≤ 6 dBm (EIRP) |
| Bluetooth® adó moduláció | GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK |
| USB port | C típusú |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis NWCTM100BU LAN kábel teszter RJ45, RJ11, BNC és USB AB
Gyártó cikkszám:NWCTM100BU
Cikkszám:378105
2 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
WHITE SHARK OX RGB gamer fejhallgató mikrofonnal
Gyártó cikkszám:GH-2140
Cikkszám:308821
4 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
WHITE SHARK COMANCHE-3 gamer combo billetyűzet (magyar) + egér + fejhallgató + egérpad
Gyártó cikkszám:WS GC-4104HU
Cikkszám:312671
18 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
WHITE SHARK GK-2202-2B/BL-US ASHIKO-2/B/BL-US fekete mech.bill. angol, 61 kék kapcs.
Gyártó cikkszám:WS GK-2202-2B/BL-US
Cikkszám:378456
1 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - H390 USB Mikrofonos, Rózsaszín
Gyártó cikkszám:981-001281
Cikkszám:338075
1 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
WHITE SHARK GK-002723V2-G-B/BL-HU WAKIZASHI-2/G-B/BL-HU mech.bill.szürke/fekete magyar,kék 64k
Gyártó cikkszám:WS GK-002723V2-G-B/BL-HU
Cikkszám:384440
8 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
AVAX Vezeték Nélküli Egér - LW02 PRO tri-mode 1k lightweight, Gamer, fekete
Gyártó cikkszám:AVAX_LW02B_PRO
Cikkszám:386917
9 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
LOGITECH Egér - M330 Silent Plus Vezeték Nélküli Optikai, Kék
Gyártó cikkszám:910-004910
Cikkszám:258624
12 db Raktáron
Ár:
13.590 Ft