JABRA Fejhallgató - Evolve2 85 MS Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | bluetooth |
| Gyártó | JABRA |
| Jelleg | Fejhallgató |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 28599-999-999
- ChipVilág Cikkszám: 349453
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 117 dB |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 286 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BROTHER LED MFP, NY/M/S DCP-L3560CDWYJ1, A4, színes, 26 lap/perc, USB/LAN/Wifi, ADF, 600x2400, Duplex, 512MB
Gyártó cikkszám:DCPL3560CDWYJ1
Cikkszám:345704
4 db Raktáron
Ár:
157.990 Ft
ASUS XG27UCG ROG Strix Monitor 27" IPS, 3840x2160, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 320Hz, HDR, Dual Mode
Gyártó cikkszám:XG27UCG
Cikkszám:359291
12 db Raktáron
Ár:
157.990 Ft
APC Back-UPS BR1200G-GR, (3+3 Schuko) 1200VA (720 W) 230, LCD, LINE-INTERACTIVE szünetmentes tápegység, torony
Gyártó cikkszám:BR1200G-GR
Cikkszám:99321
16 db Raktáron
Ár:
156.990 Ft
DELL 32 Plus 4K Monitor 34" S3425DW, 3440x1440, 120Hz, 21:9, 3000:1, 300cd, 2ms, HDMI, USB-C, fekete
Gyártó cikkszám:210-BQWR
Cikkszám:380142
4 db Raktáron
Ár:
159.990 Ft
PHILIPS IPS monitor 27" 279P1, 3840x2160, 16:9, 350cd/m2, 4ms, USB-C(+dokkoló)/4xUSB/LAN/DP/2xHDMI, hangszóró
Gyártó cikkszám:279P1/00
Cikkszám:322478
2 db Raktáron
Ár:
159.990 Ft
PHILIPS Ívelt VA monitor 34" 346B1C, 3440x1440, 21:9, 300cd/m2, 4ms, USB-C/USB-B/4xUSB/HDCP/LAN/DP/HDMI, hangsz.
Gyártó cikkszám:346B1C/00
Cikkszám:279088
9 db Raktáron
Ár:
159.990 Ft
CYBERPOWER UPS OR1000ERM1U (6xIEC C13) 1000VA 600W 230V RACK szünetmentes tápegység + USB, LINE-INTERACTIVE
Gyártó cikkszám:OR1000ERM1U
Cikkszám:289149
4 db Raktáron
Ár:
154.990 Ft
APC Back-UPS Pro Gaming, BGM2200 UPS, 2200VA/1320W, 4xSchuko 2xC13, LINE-INTERACTIVE szünetmentes,színusz,AVR,RGB, fehér
Gyártó cikkszám:BGM2200-GR
Cikkszám:388597
12 db Raktáron
Ár:
160.990 Ft