JABRA Fejhallgató - Evolve2 75 MS Stereo USB-C + Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | bluetooth |
| Gyártó | JABRA |
| Jelleg | Fejhallgató |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 27599-999-899
- ChipVilág Cikkszám: 334159
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 84 dB |
| Névleges impedancia | 16 Ohm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Philips EVNIA 180Hz ívelt monitor 34", 34M2C5501A/00, 3440x1440, 21:9, 1ms, 300 cd/m2, HDMIx2/DisplayPort/USBx4
Gyártó cikkszám:34M2C5501A/00
Cikkszám:383356
8 db Raktáron
Ár:
108.990 Ft
LG IPS monitor 27" 27UP850K, 3840x2160, 16:9, 400cd/m2, 5ms, HDMIx2/DisplayPort/USBx2/USB-C, hangszóró
Gyártó cikkszám:27UP850K-W.AEU
Cikkszám:360948
4 db Raktáron
Ár:
108.990 Ft
CANON Lézernyomtató i-SENSYS LBP246dw II, A4, 40 l/p, 1200x1200dpi, duplex, USB/LAN/WiFi, 1GB
Gyártó cikkszám:7187C006
Cikkszám:389359
14 db Raktáron
Ár:
109.990 Ft
LOGITECH Játékvezérlő - G920 Driving Force Racing Kormány Xbox One/Xbox S/Xbox X/PC
Gyártó cikkszám:941-000123
Cikkszám:222223
28 db Raktáron
Ár:
107.990 Ft
LOGITECH Játékvezérlő - G29 Driving Force Racing Kormány PS3/PS4/PS5/PC
Gyártó cikkszám:941-000112
Cikkszám:222222
70 db Raktáron
Ár:
107.990 Ft
ASUS PA278QV ProArt Monitor 27" IPS 2560x1440, HDMI/Displayport, 3.5mm Mini-jack
Gyártó cikkszám:PA278QV
Cikkszám:284742
2 db Raktáron
Ár:
107.990 Ft
LG ívelt monitor 34" 34WR55QK, 3440x1440, 21:9, 300cd/m2, 5ms, HDMIx2/DisplayPort/USB-C
Gyártó cikkszám:34WR55QK-B.AEU
Cikkszám:360964
12 db Raktáron
Ár:
110.990 Ft
LENOVO Monitor - ThinkVision P24q-40; 23,8" QHD 2560x1440 IPS 120Hz, 16:9, 1500:1, 300cd/m2, 4ms, HDMI, DP, USB A-B-C
Gyártó cikkszám:64B2GAT1EU
Cikkszám:383760
24 db Raktáron
Ár:
106.990 Ft