JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 UC Stereo USB-C Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | Bluetooth, USB-C |
| Gyártó | JABRA |
| Jelleg | Fejhallgató |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 26599-989-899
- ChipVilág Cikkszám: 312113
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Fülhallgató típusa | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 117 dB |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
| Tömeg | 176 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BROTHER Lézer MFP NY/M/S/F MFC-L2802DN, A4, mono, 32 lap/perc, LAN/USB, ADF, duplex, 1200x1200dpi, 128MB
Gyártó cikkszám:MFCL2802DNYJ1
Cikkszám:350722
4 db Raktáron
Ár:
79.490 Ft
BROTHER Lézernyomtató HL-B2180DW, A4, mono, 34 lap/perc, WiFi/LAN/USB, duplex, 1200x1200dpi, 128MB
Gyártó cikkszám:HLB2180DWYJ1
Cikkszám:353332
33 db Raktáron
Ár:
79.490 Ft
LENOVO Monitor - ThinkVision T27-40; 27,0" FHD 1920x1080 IPS, 16:9, 1500:1, 300cd/m2, 4ms, USB A-B-C, HDMI, DP, VGA
Gyártó cikkszám:64A5MAT6EU
Cikkszám:379076
25 db Raktáron
Ár:
79.390 Ft
JBL Quantum 810 Wireless (Vezeték nélküli, gaming fejhallgató aktív zajszűréssel és Bluetooth funkcióval), Fekete
Gyártó cikkszám:JBLQ810WLBLK
Cikkszám:326218
4 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
ASUS VG32VQM5B GAMING TUF LED Monitor 32" VA, 1920x1080, 2xHDMI/Displayport, 250Hz, HDR
Gyártó cikkszám:VG32VQM5B
Cikkszám:384196
9 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
SAMSUNG SMART VA monitor 32" M5, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 4ms, 2xHDMI/2xUSB/WiFi/Bluetooth, hangszóró, fehér
Gyártó cikkszám:LS32FM501EUXDU
Cikkszám:382232
7 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
SAMSUNG SMART VA monitor 32" M5, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 4ms, 2xHDMI/2xUSB/WiFi/Bluetooth, hangszóró
Gyártó cikkszám:LS32FM500EUXDU
Cikkszám:382231
2 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
ACER GAMING IPS Monitor Predator XB273UX1bmiiprx 27", 16:9 QHD, 200Hz, 1ms, 400nits, 2xHDMI, DP, MM, fekete
Gyártó cikkszám:UM.HX3EE.111
Cikkszám:389086
23 db Raktáron
Ár:
78.990 Ft