JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Stereo Bluetooth, USB-C Vezeték Nélküli, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | Bluetooth, USB-C |
| Gyártó | JABRA |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 26599-999-899
- ChipVilág Cikkszám: 325128
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Fülhallgató típusa | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 117 dB |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
| Tömeg | 99 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ANKER Bluetooth Hangszóró, Soundcore Motion X600, 50W, vízálló, fekete - A3130011
Gyártó cikkszám:A3130011
Cikkszám:338810
1 db Raktáron
Ár:
74.390 Ft
FR-TEC Kormány - SUZUKA ELITE NEXT, XBOX Series S/X, pedál + botváltó, Fekete
Gyártó cikkszám:FT7003
Cikkszám:360098
1 db Raktáron
Ár:
74.290 Ft
ASUS VG259QMRL5A GAMING TUF LED Monitor 24,5" IPS, 1920 x 1080, 2xHDMI/Displayport, 310Hz
Gyártó cikkszám:VG259QMRL5A
Cikkszám:392089
10 db Raktáron
Ár:
74.590 Ft
ASUS BE248QF LED Monitor 24" IPS 1920x1200, HDMI/D-Sub/Displayport, 100Hz, hangszóró
Gyártó cikkszám:BE248QF
Cikkszám:379268
20 db Raktáron
Ár:
74.690 Ft
DELL Pro 24 Plus IPS Monitor 24" P2425 1920x1200 IPS 100Hz, 16:10 1500:1, 300cd, 8ms, HDMI, VGA, DP, USB-C, fekete
Gyártó cikkszám:210-BMJD
Cikkszám:380059
1 db Raktáron
Ár:
73.990 Ft
HP monitor 23.8” Series 5 Pro 524pf Matt IPS 1920x1080, 100Hz, 16:9, 1500:1, 350cd, 5ms, HDMI, DisplayPort, fekete/ezüst
Gyártó cikkszám:9D9L6UT#ABB
Cikkszám:387488
33 db Raktáron
Ár:
74.790 Ft
BROTHER Tintasugaras MFP NY/M/S DCP-T430W, A4, színes, 16 lap/perc, WiFi/USB, 6000x1200dpi, manuál duplex, 128MB
Gyártó cikkszám:DCPT430WYJ1
Cikkszám:382024
5 db Raktáron
Ár:
73.990 Ft
HP monitor 527sf 27" Matt IPS 1920x1080, 1500:1, 300cd, 5ms, VGA, 2xHDMI - fekete
Gyártó cikkszám:94F44E9#ABB
Cikkszám:349438
16 db Raktáron
Ár:
74.890 Ft