JABRA Fejhallgató - Evolve2 40 SE MS Teams Stereo Vezetékes USB-C, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB-C |
| Gyártó | JABRA |
| Jelleg | Fejhallgató |
| Kivitel | vezetékes |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 24189-999-899
- ChipVilág Cikkszám: 344636
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Fülhallgató típusa | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | USB-C |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 117 dB |
| Kábelhossz | 120 cm |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
| Tömeg | 188 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SAMSUNG IPS 100Hz monitor 27" S30GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, HDMI/VGA
Gyártó cikkszám:LS27D300GAUXEN
Cikkszám:361568
10 db Raktáron
Ár:
41.290 Ft
PHILIPS IPS 120HZ monitor 27" 27E1N1200A/00, 1920x1080, 16:9, 300 cd/m2, 1ms, VGA/HDMI/DisplayPort
Gyártó cikkszám:27E1N1200A/00
Cikkszám:382389
57 db Raktáron
Ár:
41.290 Ft
PHILIPS IPS Gaming 144Hz monitor 27" 27M2N3200NF/00, 1920x1080, 16:9, 300 cd/m2, 1ms, HDMI/DisplayPort
Gyártó cikkszám:27M2N3200NF/00
Cikkszám:382388
53 db Raktáron
Ár:
41.290 Ft
LG IPS monitor 27" 27U41YA-B, 1920x1080, 16:9, 250 cd/m2, 5ms, D-SUB/HDMI
Gyártó cikkszám:27U41YA-B.AEUQ
Cikkszám:387460
70 db Raktáron
Ár:
41.290 Ft
LOGITECH Egér - MX Master 3S Bluetooth Edition Vezeték Nélküli, Grafitszürke
Gyártó cikkszám:910-007501
Cikkszám:386860
13 db Raktáron
Ár:
41.290 Ft
DELL Pro 22 Monitor 22" E2225HSM FHD 1920×1080, VA 100Hz 16:9 3000:1, 250cd, 5ms, HDMI, DP, VGA, fekete
Gyártó cikkszám:210-BRDT
Cikkszám:380640
32 db Raktáron
Ár:
41.190 Ft
NJOY Szünetmentes 2000VA - Keen 2000 USB (4 Schuko, line-interaktív, fekete)
Gyártó cikkszám:UPLI-LI200KU-CG01B
Cikkszám:330629
9 db Raktáron
Ár:
41.190 Ft
MSI Monitor Business PRO MP272 E14C 27" FHD 1920x1080, IPS 16:9 144Hz, 1ms, 1000:1, HDMI, Black
Gyártó cikkszám:9S6-3PE8CM-001
Cikkszám:390493
100 db Raktáron
Ár:
41.190 Ft