HP vezeték nélküli egér 780M ultragyors görgetésű - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gombok száma | 6 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Hp cps attach
- Gyártó cikkszám: B8YX3AA#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 387098
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli egér; USB adapter; USB Type-C®-töltőkábel; Gyors útmutató; Jótállási jegy; R.E.D. -kártya (csak az EMEA régióban) |
| A kapcsolat típusa | 2,4 GHz-es vezeték nélküli kapcsolat; Bluetooth® |
| Akkumulátor típusa | Tápellátás szuperkondenzátorral |
| Akkumulátor üzemideje | Üzemidő: akár 1 hónap |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Biztonság | AES 128 bites titkosítás |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 5,35 x 4,88 x 2,24 hüvelyk |
| Csomag tömege | 258 g |
| ECCN | EAR99A |
| Érzékelő névleges értéke | 1200 dpi |
| Érzékelőtechnológia | Több felületen működő mozgáskövetés |
| Felbontás | Akár 6000 dpi |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | FSC-tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás; 60% felhasználás után újrahasznosított műanyag; A csomagolás újrahasznosítható |
| Gombok | 6 gomb (6 programozható) |
| HTS-kód | 8471609050 |
| Jótállás | HP normál kétéves korlátozott jótállás |
| Kartonok raklaponként | 54 |
| Kartonok rétegenként | 9 |
| Kezelőszoftver | HP Accessory Center szoftver |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |
| LED-es jelzőfény | Elemjelző; Csatornajelző; Kapcsolat állapota |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 123,9 x 99,7 x 45,3 mm |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-A port; Bluetooth® |
| Raklap (rétegek) | 6 |
| Raklap méretei (sz x h x m) | 208 x 120 x 100 cm |
| Raklap tömege | 455,64 kg |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína (ABA, ABB, UUF) |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE; CB; GS; FCC; IC; RCM; MPTC; WPC; SDPPI; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; TP-BY; MoC; TRC; ICASA; KCC; VCCI; ANRT; RATEL; IFETEL; BIS; Telec; MOICT; iCTqatar; ETA; RAMATEL; IC ID; RoHS; Subtel; NKRZI; Anatel; Conatel; PSRC; TCTA; UCC; cTUVus; MoIC&U; Puc; SZT; CRC; SITEL; INDOTEL; ARCOTEL; SIGET; NTRC; NFMU; SMA; TELCOR; ASEP; MTE; TAS; TATT; URSEC; ARPT; MINCOM; DELF & M; Bta; ARCT; ART; ANAC; OTRT; ARPTC; ATCI; NTRA; GAMTEL; NCA; ICGB; CU; TCT; LTA; OMERT; MACRA; CRT; AR; CITC; MITC; SPTC; CERT; UCKA; MTIT; ZICTA; POTRAZ; BTRC; aiTi; NTA; PTA; MIC |
| Termékbiztonság | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Termékek raklaponként | 1620 |
| Termékek raklaprétegenként | 270 |
| Továbbfejlesztett görgetőkerék | Ultragyors görgetés |
| Töltőcsatlakozó | USB Type-C®–USB Type-C® |
| Tömeg | 123 g |
| UNSPSC kód | 43211708 |
| UPC-szám | 198990573526 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 10 m szabad területen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SPS PRO 1000VA line-interaktiv UPS LED szoftverrel
Gyártó cikkszám:PRO1000I_LED
Cikkszám:217233
12 db Raktáron
Ár:
32.790 Ft
NJOY Szünetmentes 1000VA - Keen 1000 USB (4 Schuko, line-interaktív,fekete)
Gyártó cikkszám:UPLI-LI100KU-CG01B
Cikkszám:330627
21 db Raktáron
Ár:
33.190 Ft
AOC IPS monitor 23.8" 24B3HA2, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 1ms, VGA/HDMI, hangszóró, 100Hz
Gyártó cikkszám:24B3HA2
Cikkszám:354873
72 db Raktáron
Ár:
33.190 Ft
JBL Tune Beam 2 TWS Bluetooth fülfallgató mikrofonnal, USB-C, 100dB, In-Ear, 16 ohm, tölthető 2 óra, 65 mAh, fehér
Gyártó cikkszám:JBLTBEAM2WHT
Cikkszám:384562
21 db Raktáron
Ár:
33.490 Ft
APC Back-UPS BX500MI szünetmentes, 500VA, 230V, AVR, Line-interaktív, IEC
Gyártó cikkszám:BX500MI
Cikkszám:338392
32 db Raktáron
Ár:
33.490 Ft
PHILIPS VA monitor 21.5" 221V8A, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 4ms, VGA/HDMI, hangszóró
Gyártó cikkszám:221V8A/00
Cikkszám:291681
35 db Raktáron
Ár:
33.490 Ft
ANKER Vezeték Nélküli Fülhallgató, Soundcore Liberty 5, fekete - A3957G11
Gyártó cikkszám:A3957G11
Cikkszám:378831
31 db Raktáron
Ár:
33.490 Ft
SAMSUNG Essential Monitor 24", S3 S33GF , 100Hz, FHD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2
Gyártó cikkszám:LS24F330EAUXEN
Cikkszám:386765
65 db Raktáron
Ár:
33.490 Ft