HP vezeték nélküli egér 720M billenthető - rózsaszín
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB Type-A-port |
| Gombok száma | 7 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: BH7N4AA#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 390537
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezetékes egér; USB adapter; USB Type-C®-töltőkábel; Gyors útmutató; Jótállási jegy; R.E.D. RTF-kártya |
| A kapcsolat típusa | 2,4 GHz-es vezeték nélküli kapcsolat; Bluetooth® |
| Akkumulátor típusa | Tápellátás szuperkondenzátorral |
| Akkumulátor üzemideje | Üzemidő: akár 1 hónap |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Biztonság | AES 128 bites titkosítás |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 13,2 x 10,8 x 7,2 cm |
| Csomag tömege | 225 g |
| Érzékelő névleges értéke | 1200 dpi |
| Érzékelőtechnológia | Több felületen működő mozgáskövetés |
| Felbontás | Akár 6000 dpi |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | FSC-tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás; 60%-ban fogyasztói felhasználás után újrahasznosított műanyag |
| Gombok | 7 gomb (6 programozható) |
| Jótállás | HP normál kétéves korlátozott jótállás |
| Kartonok raklaponként | 24 |
| Kartonok rétegenként | 6 |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |
| LED-es jelzőfény | Elemjelző; Csatornajelző; Kapcsolat állapota |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 11,7 x 8 x 5,6 cm |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-A port; Bluetooth® |
| Raklap (rétegek) | 4 |
| Raklap méretei (sz x h x m) | 120 x 100 x 133,6 cm |
| Raklap tömege | 264 kg |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | China(UUF, ABA, ABB) |
| Szín | Rózsaszín |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE; CB; GS; FCC; IC; RCM; MPTC; WPC; SDPPI; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; TP-BY; MoC; TRC; ICASA; UKCA; KCC; VCCI; ANRT; RATEL; IFETEL; BIS; Telec; MOICT; iCTqatar; ETA; RAMATEL; IC ID; RoHS; Subtel; NKRZI; Anatel; Conatel; PSRC; TCTA; UCC; cTUVus; MoIC&U; Puc; SZT; CRC; SITEL; INDOTEL; ARCOTEL; SIGET; NTRC; NFMU; SMA; TELCOR; ASEP; MTE; TAS; TATT; URSEC; ARPT; MINCOM; DELF & M; Bta; ARCT; ART; ANAC; OTRT; ARPTC; ATCI; NTRA; GAMTEL; NCA; ICGB; CU; TCT; LTA; OMERT; MACRA; CRT; AR; CITC; MITC; SPTC; CERT; MTIT; ZICTA; POTRAZ; BTRC; aiTi; NTA; PTA; MIC |
| Termékbiztonság | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Termékek raklaponként | 690 |
| Termékek raklaprétegenként | 240 |
| Továbbfejlesztett görgetőkerék | Billenthető kerék; Gyors görgetés |
| Töltőcsatlakozó | USB Type-C®–USB Type-C® |
| Tömeg | 120 g |
| UNSPSC kód | 43211708 |
| UPC-szám | 199251123887 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 10 m szabad területen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MSI Monitor Business PRO MP242 E14C 23,8" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 144Hz, 1500:1, 1ms, HDMI, USB-C, Black
Gyártó cikkszám:9S6-3PE7CM-002
Cikkszám:390481
75 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft
BENQ IPS monitor 23,8" BL2490 1920x1080, 250 cd/m2, 5ms, 100 Hz, Eye Care, 2xHDMI, DisplayPort, hangszóró
Gyártó cikkszám:9H.LM5LB.QBE
Cikkszám:358163
2 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft
AOC Ívelt Gaming 180Hz monitor 23.6" C24G42E, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 0,5ms, HDMIx2/DisplayPort, hangszóró
Gyártó cikkszám:C24G42E
Cikkszám:375396
100 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft
APC Back-UPS BX750MI-GR szünetmentes tápegység (4x Schuko), 750VA, 410W 230V, AVR, Line-Interaktív UPS
Gyártó cikkszám:BX750MI-GR
Cikkszám:324995
36 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft
ASUS Vezetékes / Vezeték Nélküli egér HARPE ACE AIM LAB EDITION USB Optikai, Fehér 36000DPI
Gyártó cikkszám:P713 ROG HARPE ACE AIM LAB EDITION/WHT
Cikkszám:376978
3 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft
APC Back-UPS BX750MI szünetmentes tápegység (6x IEC13), 750VA, 410W 230V, AVR, Line-Interaktív UPS
Gyártó cikkszám:BX750MI
Cikkszám:308978
12 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft
LG IPS UltraGear Gaming monitor 23,8" 24G411A 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, 144 Hz, DisplayPort/HDMI
Gyártó cikkszám:24G411A-B.AEU
Cikkszám:390778
100 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft
AOC Gaming 180Hz IPS monitor 24" 24G42E, 1920x1080, 16:9, 300cd/m2, 1ms, HDMI/DisplayPort
Gyártó cikkszám:24G42E
Cikkszám:375369
60 db Raktáron
Ár:
35.990 Ft