HP vezeték nélküli egér 695 Rechargeable - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gombok száma | 7 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: 8F1Y4AA#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 390505
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli egér; USB Type-C®-töltőkábel; Gyorskalauz; Jótállási jegy; R.E.D. RTF-kártya |
| A kapcsolat típusa | Bluetooth® |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítiumion |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 4 hónap |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Biztonság | AES 128 bites titkosítás |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 106 x 463 x125 mm |
| Csomag tömege | 179 g |
| Érzékelő névleges értéke | 4000 dpi |
| Érzékelőtechnológia | Több felületen működő mozgáskövetés |
| Felbontás | Akár 4000 dpi |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | 65% felhasználás után újrahasznosított műanyag; A csomagolás újrahasznosítható |
| Gombok | 7 |
| Jótállás | Egyéves korlátozott HP normál jótállás |
| Kartonok raklaponként | 42 |
| Kartonok rétegenként | 6 |
| Kezelőszoftver | HP Accessory Center szoftver |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Közös töltő | #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104803.png;https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104799.png# |
| LED-es jelzőfény | Elemjelző; Csatornajelző |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 108.6 x 61.6 x 38.3 mm |
| Minimális rendszerkövetelmények | Bluetooth® |
| Raklap (rétegek) | 7 |
| Raklap tömege | 491.7 kg |
| RED közös töltő URL-címe | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104799.png |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Készült Kínában |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE; CB; FCC; RCM; MPTC; WPC; SDPPI; Telec/VCCI; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SIRIM; TRA; EAC; ICASA; UKCA; KCC; CNC; ANRT; RATEL; IFETEL; ANATEL; SUBTEL; CONATEL; RoHS; UkrSEPRO; iCTqatar; NOM; NBTC; PAP újrahasznosítási jelölés; WEEE; C jelölés; NRTL; IC ID; TRA (Bahrein); TRC (Jordánia); MOC (Kuvait); SRRC (Kína); DOT; Francia Triman |
| Termékbiztonság | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Termékek raklaponként | 2520 |
| Termékek raklaprétegenként | 360 |
| Továbbfejlesztett görgetőkerék | Billenthető kerék |
| Tömeg | 88,7 g |
| UNSPSC kód | 43211708 |
| UPC-szám | 196786418884 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 10 m szabad területen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KONIX - UFC 2.0 Fejhallgató Vezetékes Gaming Stereo Mikrofon, Fekete-Sárga
Gyártó cikkszám:KX-UFC-GHB-UNIV
Cikkszám:327916
1 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
KONIX - Nintendo Switch Vezeték Nélküli kontroller, Kék-Piros (2-PACK)
Gyártó cikkszám:KX-SW-JOYS-BL-RD
Cikkszám:377699
12 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
KONIX - Nintendo Switch/PC LED Vezeték Nélküli kontroller, Átlátszó
Gyártó cikkszám:KX-SW-GP-CRYSTAL
Cikkszám:377697
4 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
HP vezeték nélküli egér Multi Device 430 - fekete
Gyártó cikkszám:3B4Q2AA#ABB
Cikkszám:343678
27 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
HP vezeték nélküli egér, ultragyorsan tölthető 510 - fekete
Gyártó cikkszám:9C2F6AA#ABB
Cikkszám:359086
26 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet Bluetooth 350 - fekete
Gyártó cikkszám:692S8AA#AKC
Cikkszám:343667
8 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
SANDBERG Rádió, Survivor Radio All-in-1 5000
Gyártó cikkszám:421-03
Cikkszám:377028
7 db Raktáron
Ár:
15.990 Ft
BLACKBIRD Bluetooth Hangszóró 5.1, 8W DK-M8, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1641
Cikkszám:380190
4 db Raktáron
Ár:
15.590 Ft