HP vezeték nélküli egér 405 csendes - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB Type-A-port |
| Gombok száma | 5 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
16 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: AZ7B3AA#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 390454
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli egér; USB adapter; 1 db AA elem; Gyors útmutató; R.E.D. RTF-kártya |
| A kapcsolat típusa | 2,4 GHz-es vezeték nélküli kapcsolat; Bluetooth® |
| Akkumulátor típusa | 1 db AA |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 24 hónap |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Biztonság | AES 128 bites titkosítás |
| Bluetooth-verzió | 5,2 |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 125 x 85 x 53 mm |
| Csomag tömege | 175 g |
| Érzékelő névleges értéke | 1200 dpi |
| Érzékelőtechnológia | Több felületen működő mozgáskövetés |
| Felbontás | Akár 6000 dpi |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | FSC-tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás; 40% fogyasztói felhasználás után újrahasznosított műanyag |
| Gombok | 5 gomb |
| Jelzőfény | Akkumulátor; Csatlakoztatási lehetőségek |
| Jótállás | Egyéves korlátozott HP normál jótállás |
| Kartonok raklaponként | 45 |
| Kartonok rétegenként | 9 |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 118 x 61 x 40 mm |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-A port; Bluetooth® |
| Ökocímkék | Elektromos és elektronikus berendezések újrahasznosított anyaga |
| Raklap (rétegek) | 5 |
| Raklap méretei (sz x h x m) | 120 x 100 x 108 cm |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | China(UUF, ABB, ABA) |
| Szín | Fekete |
| Termékbiztonság | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Továbbfejlesztett görgetőkerék | Normál |
| Tömeg | 110 g |
| UNSPSC kód | 43211708 |
| UPC-szám | 198701895213 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 10 m szabad területen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK PANTHER gamer fejhallgató, fehér
Gyártó cikkszám:GHS-1641W
Cikkszám:309851
3 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft
WHITE SHARK FLOW RGB Hangszóró, 2.0, 6W, RGB LED
Gyártó cikkszám:GSP-634
Cikkszám:307939
5 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft
HP vezetékes billentyűzet és egér 320MK - fekete
Gyártó cikkszám:9SR36UT#AKC
Cikkszám:359081
15 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft
HP vezeték nélküli egér 425 programozható - fekete
Gyártó cikkszám:7M1D5AA#ABB
Cikkszám:390455
15 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft
MSI ACCY FORGE GK110 Gaming membrane Keyboard, HUN
Gyártó cikkszám:S11-04HU235-HH9
Cikkszám:381318
100 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft
BARACUDA W029920 PEARL, BGH-011 gamer fejhallgató, fekete/RGB, (3.5 Jack)
Gyártó cikkszám:BGH-011
Cikkszám:351671
2 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft
LOGITECH Hangszóró 2.0 - S150 1.2W USB OEM, Fekete
Gyártó cikkszám:980-000029
Cikkszám:106864
3 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft
WHITE SHARK AZRAEL-W, GM-5013W gamer egér,6D, fehér, 7200 dpi, RGB
Gyártó cikkszám:WS GM-5013W
Cikkszám:349699
3 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft