HP vezeték nélküli billentyűzet több eszközös csuklótámasszal 585K - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB Type-A-port |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Layout (HU/US/…) | hu |
-
Elérhetőség:
15 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: BD5F7AA#AKC
- ChipVilág Cikkszám: 390511
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli billentyűzet; Csuklótámasz, HP egyesítő hardverkulcs, 2 db AAA elem, gyorskalauz; Jótállási jegy; PIROS kártya (csak az EMEA országaiban) |
| A kapcsolat típusa | 2,4 GHz-es vezeték nélküli kapcsolat; Bluetooth® |
| Akkumulátor típusa | 2 x AAA |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 36 hónap |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Billentyűk életciklusa | 5 millió leütés a funkcióbillentyűk esetében; 10 millió leütés a szabványos billentyűk esetében |
| Billentyűszerkezet | Helyzetrögzítő; 2,0 mm; Alacsony profilú billentyűmozgás |
| Billentyűzet típusa | Teljes méret; 3 zónás elrendezés |
| Billentyűzetfunkciók | Levehető mágneses csuklótámasz; Több eszközzel használható; Cseppálló; Swift Pair; Változtatható dőlésszög; Halk billentyűk |
| Biztonság | AES 128 bites titkosítás |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 457 x 157 x 46 mm |
| Csomag tömege | 1158 g |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | FSC-tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás; 65% felhasználás után újrahasznosított műanyag |
| Jótállás | Egyéves korlátozott HP normál jótállás |
| Kartonok raklaponként | 72 |
| Kartonok rétegenként | 8 |
| Kezelőszoftver | HP Accessory Center szoftver |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| LED-es jelzőfény | Caps lock; Elemjelző; Csatornajelző |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 428,2 x 121,4 x 21,9 mm (billentyűzet); 428,9 x 81,8 x 12,2 mm (csuklótámasz) |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-A port; Bluetooth® |
| Programozható billentyűk | 22 programozható billentyű |
| Raklap (rétegek) | 9 |
| Raklap méretei (sz x h x m) | 120 x 100 x 218,2 cm |
| Raklap tömege | 490,2 kg |
| Regisztráció szükséges | No |
| Speciális billentyűk | Másodpilóta; Diktálás; Nyelvkapcsoló |
| Származási ország | Kína(AR4, AC0, BED, UUZ, AKC, AB6, AKE, AKS, UUW, ARK, ACB, B15, BCM, AB7, ABE, ABD, AB9, ABZ, AC3, ABF, ABB, ABT, A2M, ABU, AB8, A2Q, ABV) |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE; CB; FCC; IC; RCM; WPC; Telec/VCCI; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; MoC; TRC; ICASA; UKCA; KCC; ANRT; RATEL; BIS; Telec; NOM; NBTC; CITRA; NRTL; CRA; IFT; RoHS; Subtel; GS-jelölés; Anatel; Conatel; ENACOM; SOR; PVOC; FIÚ; TEC; Hfb; DJID |
| Tarifaszám | 8471602000 |
| Termékbiztonság | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Termékek raklaponként | 360 |
| Termékek raklaprétegenként | 40 |
| Tömeg | 665,5 g (billentyűzet); 170 g (csuklótámasz) |
| UNSPSC kód | 43211706 |
| UPC-szám | (ABB) 198990910314; (AC3) 198990910475; (AKC) 198990910499 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 10 m szabad területen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA BILLENTYŰZET 217832, GAMING "URAGE EXODUS 600" MECHANIKUS BILLENTYŰZET, RGB, RED SWITCH
Gyártó cikkszám:13217832
Cikkszám:379048
13 db Raktáron
Ár:
17.290 Ft
LENOVO Vezetékes Billentyűzet és egér - Essential Wired Combo Keyboard and Mouse (Hungarian 208)
Gyártó cikkszám:4X31R64418
Cikkszám:387274
20 db Raktáron
Ár:
17.390 Ft
LOGITECH Billentyűzet - Pebble Keys 2 K380s Vezeték Nélküli & Bluetooth Piszkosfehér, US
Gyártó cikkszám:920-011852
Cikkszám:340452
11 db Raktáron
Ár:
17.390 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming egér Pulsefire Core RGB - fekete
Gyártó cikkszám:4P4F8AA
Cikkszám:312199
51 db Raktáron
Ár:
17.190 Ft
ASUS Fejhallgató TUF GAMING H3 GUN METAL
Gyártó cikkszám:TUF GAMING H3 GUN METAL
Cikkszám:277441
8 db Raktáron
Ár:
17.190 Ft
MEDIA-TECH Bluetooth Hangszóró BT POWER AUDIO mikrofonnal
Gyártó cikkszám:MT3183
Cikkszám:358012
3 db Raktáron
Ár:
16.990 Ft
GENIUS 2.1 Hangszóró SW-2.1 350 Wood
Gyártó cikkszám:SW-2.1 350 WOOD
Cikkszám:348628
3 db Raktáron
Ár:
16.890 Ft
GENIUS 2.1 Hangszóró SW-2.1 350 Black
Gyártó cikkszám:SW-2.1 350 BLACK
Cikkszám:351183
3 db Raktáron
Ár:
16.890 Ft