HP vezeték nélküli billentyűzet több eszközös 495K - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB Type-A-port |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Layout (HU/US/…) | hu |
-
Elérhetőség:
12 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: BD5F5UT#AKC
- ChipVilág Cikkszám: 390509
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli billentyűzet; USB-hardverkulcs; 2 db AAA elem; Gyorskalauz; Jótállási jegy; R.E.D. Kártya (csak az EMEA országaiban) |
| A kapcsolat típusa | 2,4 GHz-es vezeték nélküli kapcsolat; Bluetooth® |
| Akkumulátor típusa | 2 x AAA |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 36 hónap |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Billentyűk életciklusa | 5 millió leütés a funkcióbillentyűk esetében; 10 millió leütés a szabványos billentyűk esetében |
| Billentyűszerkezet | Helyzetrögzítő; 2,0 mm; Alacsony profilú billentyűmozgás |
| Billentyűzet típusa | Teljes méret; 3 zónás elrendezés |
| Billentyűzetfunkciók | Cseppálló; Swift Pair; Változtatható dőlésszög; Halk billentyűk |
| Biztonság | AES 128 bites titkosítás |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 457 x 157 x 36 mm |
| Csomag tömege | 930 g |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | FSC-tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás; Legalább 35%-ban újrahasznosított anyagból készül |
| Jótállás | Egyéves korlátozott HP normál jótállás |
| Kartonok raklaponként | 60 |
| Kartonok rétegenként | 6 |
| Kezelőszoftver | HP Accessory Center szoftver |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| LED-es jelzőfény | Caps lock; Elemjelző; Csatornajelző |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 428,2 x 121,4 x 21,9 mm |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-A port; Bluetooth® |
| Programozható billentyűk | 22 programozható billentyű |
| Raklap (rétegek) | 10 |
| Raklap méretei (sz x h x m) | 120 x 100 x 211,2 cm |
| Raklap tömege | 633 kg |
| Regisztráció szükséges | No |
| Speciális billentyűk | Copilot; Diktálás; Nyelvkapcsoló |
| Származási ország | Kína (ABB, AB8, BED, ACB, ABZ, ABJ, ABT, AB7, A2M, ABF, AB6, BCM, AKC, AKE, ABU, AC3, A2Q, AC0, AB9, AR4, B15, ABD, UUW, AKS, UUZ, ABV, ABE, UUF, ARK) |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE; CB; FCC; IC; RCM; WPC; Telec/VCCI; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; MoC; TRC; ICASA; UKCA; KCC; ANRT; RATEL; BIS; Telec; NOM; NBTC; CITRA; NRTL; CRA; IFT; RoHS; Subtel; GS-jelölés; Anatel; Conatel; ENACOM; SOR; PVOC; SON; TEC; Hfb; DJID |
| Tarifaszám | 8471602000 |
| Termékbiztonság | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Termékek raklaponként | 600 |
| Termékek raklaprétegenként | 60 |
| Tömeg | 665,5 g |
| UNSPSC kód | 43211706 |
| UPC-szám | (ABB) 199251209208; (AC3) 199251209291; (AKC) 199251209314 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 10 m szabad területen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 221779, STEREO BLUETOOTH HEADSET "SPIRIT CALYPSO III", FEKETE
Gyártó cikkszám:00221779
Cikkszám:391233
7 db Raktáron
Ár:
13.390 Ft
LENOVO Vezeték Nélküli egér - ThinkBook Bluetooth Silent
Gyártó cikkszám:4Y50X88824
Cikkszám:356595
14 db Raktáron
Ár:
13.390 Ft
HP vezeték nélküli egér csendes 400 - lila
Gyártó cikkszám:AZ7B7AA#ABB
Cikkszám:380376
9 db Raktáron
Ár:
13.190 Ft
HP vezeték nélküli egér csendes 400 - bézs
Gyártó cikkszám:AZ7B6AA#ABB
Cikkszám:380375
10 db Raktáron
Ár:
13.190 Ft
HP vezeték nélküli egér csendes 400 - rózsaszín
Gyártó cikkszám:AZ7B5AA#ABB
Cikkszám:380374
7 db Raktáron
Ár:
13.190 Ft
HP vezeték nélküli egér csendes 400 - kék
Gyártó cikkszám:AZ7B4AA#ABB
Cikkszám:380373
9 db Raktáron
Ár:
13.190 Ft
BLACKBIRD Vezeték Nélküli Multimédiás Billentyűzet Összecsukható Bluetooth Touchpaddal fekete, UK
Gyártó cikkszám:BH1482
Cikkszám:342670
43 db Raktáron
Ár:
13.490 Ft
MEDIA-TECH Bluetooth Hangszóró FUNBOX mikrofonnal
Gyártó cikkszám:MT3181
Cikkszám:355875
5 db Raktáron
Ár:
13.090 Ft