HP vezeték nélküli billentyűzet és egér többeszközös, két üzemmódú 495C - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Egér gombok száma | 5 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Layout (HU/US/…) | hu |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: BE1Q0UT#AKC
- ChipVilág Cikkszám: 390514
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli billentyűzet; Vezeték nélküli egér; USB adapter; 1 db AA elem; 2 db AAA elem; Gyors útmutató; Jótállási jegy; R.E.D. -kártya (csak az EMEA régióban) |
| A kapcsolat típusa | 2,4 GHz-es vezeték nélküli kapcsolat; Bluetooth® |
| Akkumulátor típusa | 2 db AAA (billentyűzet); 1 db AA (egér) |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 24 hónap (egér); Akár 36 hónap (billentyűzet) |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Billentyűk életciklusa | 5 millió leütés a funkcióbillentyűk esetében; 10 millió leütés a szabványos billentyűk esetében |
| Billentyűszerkezet | Helyzetrögzítő; 2,0 mm; Alacsony profilú billentyűmozgás |
| Billentyűzet típusa | Teljes méret; 3 zónás elrendezés |
| Billentyűzetfunkciók | Cseppálló; Swift Pair; Változtatható dőlésszög; Halk billentyűk |
| Biztonság | AES 128 bites titkosítás |
| Csomag méretei (sz x h x m) | 457 x 199 x 46 mm |
| Csomag tömege | 1080 g |
| Érzékelő névleges értéke | 1200 dpi |
| Érzékelőtechnológia | Több felületen működő mozgáskövetés |
| Felbontás | Akár 4000 dpi |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | FSC-tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás; Legalább 35%-ban újrahasznosított anyagból készül (billentyűzet); Legalább 40%-ban újrahasznosított anyagból készül (egér) |
| Gombok | 5 gomb (4 programozható) |
| Jótállás | Egyéves korlátozott HP normál jótállás |
| Kartonok raklaponként | 60 |
| Kartonok rétegenként | 6 |
| Kezelőszoftver | HP Accessory Center szoftver |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |
| LED-es jelzőfény | Csatornajelző (billentyűzet); Töltöttségjelző (billentyűzet); Caps lock (billentyűzet); Csatornajelző (egér); Töltöttségjelző (egér) |
| Minimális méretek (sz x h x m) | 428,2 x 121,4 x 21,9 mm (billentyűzet); 117,4 x 64,20 x 38 mm (egér) |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-A port; Bluetooth® |
| Programozható billentyűk | 22 programozható billentyű |
| Raklap (rétegek) | 10 |
| Raklap méretei (sz x h x m) | 120 x 100 x 211,2 cm |
| Raklap tömege | 453 kg |
| Regisztráció szükséges | No |
| Speciális billentyűk | Copilot; Diktálás; Nyelvkapcsoló |
| Származási ország | Kína (AR4, AB9, AKS, ABM, ABD, A2Q, ABE, A2M, AB7, UUW, ABZ, BCM, AKC, UUZ, ABF, ABV, B15, AKE, ABC, AC4, ABT, ARK, ABJ, ABA, AB6, UUF, BED, AC0, ABU, AB8, ACB, ABB, AC3) |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE; CB; FCC; IC; RCM; WPC; Telec/VCCI; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; MoC; TRC; ICASA; UKCA; KCC; ANRT; RATEL; BIS; Telec; NOM; NBTC; CITRA; NRTL; CRA; IFT; RoHS; Subtel; GS-jelölés; Anatel; Conatel; ENACOM; SOR; PVOC; SON; TEC; Hfb; DJID |
| Tarifaszám | 8471602000 |
| Termékbiztonság | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Termékek raklaponként | 360 |
| Termékek raklaprétegenként | 36 |
| Továbbfejlesztett görgetőkerék | Normál |
| Tömeg | 665,5 g (billentyűzet); 76,2 g (egér) |
| UNSPSC kód | 43211733 |
| UPC-szám | (ABB) 198990956695; (AC3) 198990956800; (AKC) 198990956831 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 10 m szabad területen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK FALCON-W, GH-2441W, vezeték nélküli gamer fejhallgató, fehér
Gyártó cikkszám:WS WGH-2441W
Cikkszám:356861
1 db Raktáron
Ár:
19.290 Ft
NJOY Szünetmentes 600VA - Keen 600 USB (2 Schuko, line-interaktív, fekete)
Gyártó cikkszám:UPLI-LI060KU-CG01B
Cikkszám:330625
6 db Raktáron
Ár:
19.490 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet, többeszközös 460 - fekete
Gyártó cikkszám:7N7B8AA#AKC
Cikkszám:346510
5 db Raktáron
Ár:
19.590 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fülhallgató Cloud Earbuds II - fekete
Gyártó cikkszám:70N24AA
Cikkszám:337369
3 db Raktáron
Ár:
19.690 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fülhallgató Cloud Earbuds II - piros
Gyártó cikkszám:705L8AA
Cikkszám:340637
1 db Raktáron
Ár:
19.690 Ft
RAPOO 00226491, 9310M BLUETOOTH(3.0+4.0)+2,4GHZ VEZ.NÉLK.BILL.EGÉR SZETT,SÖT.SZÜR.
Gyártó cikkszám:00226491
Cikkszám:362431
4 db Raktáron
Ár:
19.090 Ft
ASUS Fejhallgató TUF GAMING H1 GEN II
Gyártó cikkszám:A302 TUF H1 GEN II HEADSET
Cikkszám:376962
2 db Raktáron
Ár:
18.990 Ft