HP monitor 23.8" EliteDisplay E24t G5 FHD Matt IPS Touch 1920x1080, 16:9, 1000:1, 300cd, 5ms, HDMI, DisplayPort, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állítható magasság | Van |
| Bluetooth | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| Display Port | Van |
| DVI | Nincs |
| Fali rögzítés | 100x100mm VESA falitartó-támogatás |
| Fejhallgató kimenet | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 300 |
| Forgatható | Van |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Hangszóró | Nincs |
| HDMI | Van |
| HDMI-MHL | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 23.8 |
| Kontrasztarány | 1000 |
| LAN | Nincs |
| Láthatósági szög | 178/178 |
| Mini Display Port | Nincs |
| Panel típus | IPS |
| Pivot (forgatható) | Van |
| Szín | Fekete-ezüst |
| Távirányitó | Nincs |
| Technológia | LED |
| Thunderbolt | Nincs |
| Típus | Monitor |
| USB | Van |
| USB Type-C | Nincs |
| Válaszidő | 5 |
| Wireless | Nincs |
-
Elérhetőség:
14 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: 6N6E6E9#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 336583
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Oldalarány | 16:9 |
| Fényerő | 300 nit |
| Színskála | 99% sRGB |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Görbület | Síkképernyős |
| Megjelenítési színek | Akár 16,7 millió szín támogatott |
| Megjelenítési jellemzők | Képernyőn megjelenő vezérlők; Használható érintőképernyőként; Csillogásmentes; Magasság/dőlésszög/forgatás beállítása; HP Eye Ease |
| Kijelző mérete (képátló) | 23.8" |
| Magasságállítási tartomány | 150 mm |
| Alacsony kékfénykibocsátás | Igen, HP Eye Ease (a TÜV alacsony kékfény-kibocsátású hardvermegoldásoknak adott tanúsítványával) |
| Felbontás (natív) | FHD (1920 x 1080) |
| Panel bitmélysége | 8 bites (6 bites + FRC) |
| Képernyő típusa | IPS |
| forgatható | ±90° |
| Képponttávolság | 0,27 x 0,27 mm |
| Képpont/hüvelyk (PPI) | 93 ppi |
| Válaszidő | 5 ezredmásodperces szürkeárnyalat-váltás (túlhajtással) |
| A képernyő kezelése | Csillogásmentes |
| forgathatóság | ±45° |
| Döntés | –5 és +23° között |
| Érintésvezérlés | Akár 10 pontos, fejlett, cellán belüli érintéses és önkapacitív technológia |
| VESA-rögzítés | 100 mm x 100 mm |
| DisplayPort™ | 1 DisplayPort™ 1.2 |
| HDCP | Igen, DisplayPort™ és HDMI |
| HDMI | 1 HDMI 1.4 |
| USB B (hub engedélyezése) | 1 USB-B |
| USB Type-A | 4 SuperSpeed USB Type-A, 5 Gb/s jelátviteli sebesség (1 töltéshez) |
| Kamera | Beépített kamera nélkül |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| ENERGY STAR-tanúsítvány | ENERGY STAR® tanúsítvány |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | Alacsony halogéntartalmú; A formázott papírpépből készült párnázás a doboz belsejében 100%-ban fenntartható forrásból származik, és újrahasznosítható; A külső doboz és a hullámkarton-párnázás 100%-ban fenntartható forrásból származik, és újrahasznosítható; Az óceánok tisztaságát fenyegető, újrahasznosított műanyagot tartalmaz; 80% ITE-ből származó zárt láncú műanyag; Legalább 25%-ban újrahasznosított fém |
| Energiafogyasztás | 53 W (maximális), 25 W (jellemző), 0,5 W (készenléti) |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 53,94 x 4,7 x 32,26 cm (csuklóelem nélkül); 53,94 x 7,5 x 32,26 cm (csuklóelemmel) talp nélkül |
| Súly | 5,77 kg talppal együtt |
| Jótállás | 3 év korlátozott garancia |
| A doboz tartalma | Monitor; DisplayPort™-kábel; HDMI-kábel; Jótállási jegy; USB Type-B–A kábel; Gyors üzembehelyezési útmutató; Tápkábel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
GIGABYTE LED Monitor IPS 27" M27UA 3840x2160, 2xHDMI/Displayport/4xUSB
Gyártó cikkszám:M27UA
Cikkszám:376183
21 db Raktáron
Ár:
119.990 Ft
CYBERPOWER UPS OR600ERM1U (6xIEC C13) 600VA 360W 230V RACK szünetmentes tápegység + USB, LINE-INTERACTIVE
Gyártó cikkszám:OR600ERM1U
Cikkszám:289157
2 db Raktáron
Ár:
119.990 Ft
SAMSUNG M7 VA 4K Smart monitor 32", 3840x2160, 16:9, 300cd/m2, 4ms, HDMI/USB-C, hangszóró, Fehér
Gyártó cikkszám:LS32FM703UUXDU
Cikkszám:391029
3 db Raktáron
Ár:
119.990 Ft
SAMSUNG IPS 100Hz monitor 32" S60UD, 2560x1440, 16:9, 350cd/m2, 5ms, HDMI/DisplayPort/3xUSB/1xUSB-C, Pivot
Gyártó cikkszám:LS32D600UAUXEN
Cikkszám:353397
1 db Raktáron
Ár:
119.990 Ft
LOGITECH Játékvezérlő - G29 SE Driving Force Racing Kormány PS3/PS4/PS5/PC + Driving Force Váltó
Gyártó cikkszám:991-000557
Cikkszám:386634
70 db Raktáron
Ár:
119.990 Ft
XEROX Lézer MFP NY/M/S/F B315V, A4, FF, 40l/p, duplex, 80.000 ny/hó, 512MB, LAN/USB/WiFi, 600x600dpi, 250+100 lapadagoló
Gyártó cikkszám:B315V_DNI
Cikkszám:317281
5 db Raktáron
Ár:
120.990 Ft
BROTHER Lézernyomtató HLL5210DN, A4, mono, 48 lap/perc, LAN/USB, duplex, 1200x1200dpi, 256MB
Gyártó cikkszám:HLL5210DNRE1
Cikkszám:344094
5 db Raktáron
Ár:
117.990 Ft
CANON Lézer MFP 4in1 i-SENSYS MF275dw, A4, FF 29 l/p, 2400x600dpi, duplex, USB/LAN/WiFi, 256MB, ADF
Gyártó cikkszám:5621C001
Cikkszám:336253
10 db Raktáron
Ár:
121.990 Ft