HP HYPERX vezetékes mikrofon SoloCast 2 - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HYPERX |
| Kivitel | vezetékes |
| Mikrofon. | Igen |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: AR0A0AA
- ChipVilág Cikkszám: 386652
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | HyperX SoloCast 2 mikrofon, USB-C–USB-A kábel, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | USB Type-C® |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Bitmélység | 24 bites; 16 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC |
| Elem | Egy 14 mm-es elektret kondenzátorkapszula |
| Energiafogyasztás | 5 V 27±5 mA |
| Érzékenység (mikrofon) | -7,8±3 dB (1 V/Pa 1 kHz-en) |
| Hardverkompatibilitás | PC |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB Type-C®–USB Type-A kábel |
| Kábelhossz | 2 m |
| Mikrofon típusa | Koppintásos némítás |
| Mintavételi gyakoriság | 96 kHz; 48 kHz; 44,1 kHz |
| Poláris minta | Kardioid |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína |
| Szín | Fekete |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Tömeg | 368 g |
| UNSPSC kód | 52161520 |
| Zaj (RMS) (mikrofon) | ≤ -79,5 dBFS (A frekvenciasúlyozás) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CANON Tintasugaras MFP 3in1 PIXMA TS3750I, A4, FF 7,7k/p, SZ 4 k/p, 4800x1200 dpi, USB/WIFI
Gyártó cikkszám:6671C006
Cikkszám:382808
100 db Raktáron
Ár:
26.990 Ft
DELL Pro Plus Keyboard - KB700 - Wireless Keyboard - KB700 - Hungarian (QWERTZ)
Gyártó cikkszám:580-AKPR
Cikkszám:380848
3 db Raktáron
Ár:
27.290 Ft
AVAX Vezeték Nélküli Egér - LW03 PRO PAW3395 Tri-mode 8k lightweight Gamer, fehér
Gyártó cikkszám:AVAX_LW03W_PRO
Cikkszám:386925
10 db Raktáron
Ár:
26.590 Ft
AVAX Vezeték Nélküli Egér - LW03 PRO PAW3395 Tri-mode 8k lightweight Gamer, fekete
Gyártó cikkszám:AVAX_LW03B_PRO
Cikkszám:386924
9 db Raktáron
Ár:
26.590 Ft
JBL Go 4 hordozható, vízálló, bluetooth hangszóró, vízálló, porálló, IP67, 7 óra üzemidő, piros
Gyártó cikkszám:JBLGO4RED
Cikkszám:354517
3 db Raktáron
Ár:
27.390 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G335 Gaming Vezetékes, Fekete
Gyártó cikkszám:981-000978
Cikkszám:306495
50 db Raktáron
Ár:
26.490 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - H650E Vezetékes Stereo Mikrofonos, Fekete
Gyártó cikkszám:981-000519
Cikkszám:289293
11 db Raktáron
Ár:
26.490 Ft
EATON UPS 5E550I, 5e Gen2, IEC, 550 VA, 300W, Input: C14, Outputs: (4) C13, Line-interaktív szünetmentes, AVR, torony
Gyártó cikkszám:9C00-43371
Cikkszám:338157
6 db Raktáron
Ár:
26.490 Ft