HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Origins 2 1800 RGB - brit lokalizáció
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Csatlakozók | USB-C-USB-A |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Layout (HU/US/…) | UK |
| Multimédiás | Van |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: B4QS4AA#ABU
- ChipVilág Cikkszám: 390412
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Origins 2 1800 billentyűzet, USB-C–USB-A kábel, kapcsoló és keycapkiszedő eszköz, gyors útmutató. |
| Alaplapi memória | 3 profil |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Billentyűzet | Mechanikus |
| Billentyűzet háttérvilágítása | RGB (16 777 216 szín) |
| Billentyűzetkapcsoló | 5 tűs |
| Billentyűzetkiosztás | Billentyűút: 1,8 mm |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; PlayStation; Xbox |
| Hardverkompatibilitás | PC; PS5; Xbox Series. Szoftverkompatibilitás: NGENUITY. |
| Helyigény | 1800 |
| Játékmód | Igen |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-C–USB-A; Fonott. |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Keret alakja | Hot-swap, becsavarozható stabilizátorral kompatibilis |
| Keret mérete | O-gyűrű |
| Keret típusa | Polikarbonát |
| Lekérési gyakoriság | 8000 Hz |
| Leütésérzékelés | N billentyű |
| Magasság | 45,9 mm |
| Médiavezérlés | Igen (FN réteg) |
| Mélység | 139,7 mm |
| Működtetési pont | 40 g |
| Működtetési stílus | Lineáris |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína (ABF, ABU, ABA, ABD, AB0, ACB, AC4, AB1, ABE, AB9, ABJ, UUW, AB8, AKL, UUZ, A2N) |
| Szélesség | 387,9 mm |
| Szín | Fekete |
| Teljes távolság | 4,0 mm |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Tömeg | Kábellel: 955 gr |
| UNSPSC kód | 43211706 |
| UPC-szám | (A2N) 198828944719; (AB8) 198828944740; (AB9) 198828944757; (ABA) 198828944764; (ABD) 198828944771; (ABE) 198828944788; (ABF) 198828944795; (ABU) 198828944801; (ACB) 198828944832; (UUW) 198828944856; (UUZ) 198828944863 |
| Ütközés elleni védelem (Anti-Ghosting) | 100%-os anti-ghosting funkció |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Alloy Origins 65 RGB piros switch - amerikai lokalizáció
Gyártó cikkszám:4P5D6AA#ABA
Cikkszám:324072
20 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Gyártó cikkszám:676A2AA
Cikkszám:328555
5 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Saga Pro
Gyártó cikkszám:A2PB2AA
Cikkszám:360511
19 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
BROTHER Lézernyomtató HL-L2442DW, A4, mono, 30 lap/perc, USB/Wifi, duplex, 1200x1200dpi, 64MB
Gyártó cikkszám:HLL2442DWYJ1
Cikkszám:347590
9 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
HP monitor 23.8” Series 3 Pro 324pf Matt IPS 1920x1080, 100Hz, 16:9, 1000:1, 5ms, HDMI, DP, VGA, fekete
Gyártó cikkszám:9U5J5UT#ABB
Cikkszám:360485
10 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
MSI Monitor Business PRO MP242PMG 23,8" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black
Gyártó cikkszám:9S6-3PD89T-001
Cikkszám:379203
88 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
DELL LCD Monitor 27" SE2725HG 1920x1080, IPS, 200Hz, 1000:1, 300cd, 5ms, HDMI, DP,fekete
Gyártó cikkszám:210-BSNS
Cikkszám:384250
11 db Raktáron
Ár:
51.390 Ft
DELL Pro 27 Monitor 27" E2725HM FHD 1920×1080, 100Hz, IPS 16:9, 1000:1, 300cd, 5ms, VGA, DP, HDMI, fekete
Gyártó cikkszám:210-BRDQ
Cikkszám:383749
19 db Raktáron
Ár:
51.890 Ft