HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Alloy Origins 65 RGB piros switch - amerikai lokalizáció
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Kivitel | vezetékes |
| Kompatibilitás | Windows |
| Layout (HU/US/…) | us |
| Multimédiás | Nincs |
-
Elérhetőség:
20 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 4P5D6AA#ABA
- ChipVilág Cikkszám: 324072
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Mechanikus Gaming billentyűzet, leválasztható USB-kábel, HyperX billentyűkiszedő, 1 db HyperX által tervezett Esc billentyű, 1 db HyperX által tervezett szóköz billentyű, gyorskalauz |
| Alaplapi memória | 3 profil |
| Billentyűfelület anyaga | PBT |
| Billentyűzet | Mechanikus |
| Billentyűzet háttérvilágítása | RGB (16 777 216 szín) |
| Billentyűzetkapcsoló | HyperX kapcsoló |
| Billentyűzetkiosztás | Angol (US) |
| Élettartam (billentyűleütés) | 80 millió |
| Hardverkompatibilitás | Számítógép, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™, Xbox One™. Szoftverkompatibilitás: NGENUITY |
| Helyigény | 65% |
| Játékmód | Igen |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | Leválasztható USB-C-kábel, fonott |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows® 10, 8.1, 8, 7 |
| Lekérési gyakoriság | 1000 Hz |
| Leütésérzékelés | N billentyű |
| Médiavezérlés | Igen |
| Működtetési erő | 45 g |
| Működtetési pont | 1,8 mm |
| Működtetési stílus | Lineáris |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete |
| Teljes távolság | 3,8 mm |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Alloy Origins 65 - Mechanical Gaming Keyboard - Ultra Compact 65% Form Factor – HyperX Red Switch (Linear) - Double shot PBT keycaps - RGB LED Backlit - Side Printed Secondary Functions - NGENUITY Software Compatible |
| UNSPSC kód | 43211706 |
| Ütközés elleni védelem (Anti-Ghosting) | 100%-os anti-ghosting funkció |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Origins 2 1800 RGB - brit lokalizáció
Gyártó cikkszám:B4QS4AA#ABU
Cikkszám:390412
2 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Gyártó cikkszám:676A2AA
Cikkszám:328555
5 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Saga Pro
Gyártó cikkszám:A2PB2AA
Cikkszám:360511
19 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
BROTHER Lézernyomtató HL-L2442DW, A4, mono, 30 lap/perc, USB/Wifi, duplex, 1200x1200dpi, 64MB
Gyártó cikkszám:HLL2442DWYJ1
Cikkszám:347590
9 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
HP monitor 23.8” Series 3 Pro 324pf Matt IPS 1920x1080, 100Hz, 16:9, 1000:1, 5ms, HDMI, DP, VGA, fekete
Gyártó cikkszám:9U5J5UT#ABB
Cikkszám:360485
10 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
MSI Monitor Business PRO MP242PMG 23,8" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black
Gyártó cikkszám:9S6-3PD89T-001
Cikkszám:379203
88 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
DELL LCD Monitor 27" SE2725HG 1920x1080, IPS, 200Hz, 1000:1, 300cd, 5ms, HDMI, DP,fekete
Gyártó cikkszám:210-BSNS
Cikkszám:384250
11 db Raktáron
Ár:
51.390 Ft
DELL Pro 27 Monitor 27" E2725HM FHD 1920×1080, 100Hz, IPS 16:9, 1000:1, 300cd, 5ms, VGA, DP, HDMI, fekete
Gyártó cikkszám:210-BRDQ
Cikkszám:383749
19 db Raktáron
Ár:
51.890 Ft