HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud III - fekete/piros
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | GAMING HEADSET |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | Windows |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete-piros |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 727A9AA
- ChipVilág Cikkszám: 335656
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Gamer headset, leválasztható mikrofon, USB-hardverkulcs, USB-C–USB-A adapter, gyorskalauz |
| Audiokapcsolat | Vezetékes 3,5 mm-es (4 pólusú CTIA), vezetékes USB |
| Bitmélység | 16 bites, 24 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; Mac; PS5; Xbox Series X; Xbox Series S; Xbox One; Nintendo Switch |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 100 dBSPL/mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | –42 dBV (0 dB = 1 V/Pa 1 kHz-en) |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 10 Hz–21 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | Számítógép, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™, Xbox One™, Nintendo Switch™, Mac®, mobil. |
| Helyigény | Fület körülvevő, zárt kialakítású (fekete). |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 53 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 64 Ω |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-kábel |
| Kábelhossz | 1,2 m-es headsetkábel; 1,3 m-es USB-hardverkulcskábel. |
| Keret típusa | Alumínium |
| Mintavételi gyakoriság | 44,1 kHz, 48 kHz, 96 kHz |
| Poláris minta | Egyirányú, zajszűrő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete-piros |
| Teljes harmonikus torzítás | < 2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud III – Wired Gaming Headset, PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Angled 53mm Drivers, DTS, Memory Foam, Durable Frame, Ultra-Clear 10mm Mic, USB-C, USB-A, 3.5mm – Black-Red |
| UNSPSC kód | 52161514 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud III - fehér/rózsaszín
Gyártó cikkszám:9W1Q4AA
Cikkszám:381874
14 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Origins 2 65 RGB - brit lokalizáció
Gyártó cikkszám:B4QS3AA#ABU
Cikkszám:390411
8 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Alpha - fekete/piros
Gyártó cikkszám:4P5L1AM#ABB
Cikkszám:312216
79 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud III - fekete
Gyártó cikkszám:727A8AA
Cikkszám:335655
100 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
NJOY Szünetmentes Theron 800, 800VA, 480W, Line-Interactive, rack (2U) 8xSchuko
Gyártó cikkszám:UPCMRSS680TTRCG01B
Cikkszám:379350
3 db Raktáron
Ár:
42.690 Ft
SAMSUNG IPS 100Hz monitor 24" S40GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, 2xHDMI/DisplayPort/2xUSB, Pivot
Gyártó cikkszám:LS24D402GAUXEN
Cikkszám:375093
72 db Raktáron
Ár:
42.690 Ft
PHILIPS IPS monitor 27" 271V8AW, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 4ms, HDMI/VGA, hangszóró, fehér
Gyártó cikkszám:271V8AW/00
Cikkszám:347757
35 db Raktáron
Ár:
42.690 Ft
AOC Gaming 180Hz IPS monitor 27" 27G42E, 1920x1080, 16:9, 300cd/m2, 1ms, HDMI/DisplayPort
Gyártó cikkszám:27G42E
Cikkszám:375278
60 db Raktáron
Ár:
42.690 Ft