HP HYPERX vezetékes gaming egér Pulsefire Saga
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB Type-A |
| Gombok száma | 6 |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Kivitel | vezetékes |
| Kompatibilitás | PC; PlayStation; Xbox |
-
Elérhetőség:
25 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: A2PB3AA
- ChipVilág Cikkszám: 360512
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | HyperX Pulsefire Saga, csúszásgátló szalag, tartalék egértalpak, két gombfedő, két burkolat, két oldalsó gombpár, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | Vezetékes USB Type-A |
| Alaplapi memória | 1 profil |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Bal és jobb gombkapcsolók | HyperX optikai kapcsolók |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; PlayStation; Xbox |
| Csúszótalp anyaga | PTFE |
| Előre megadott DPI-beállítások | 400/800/1600/3200 DPI |
| Forma | Moduláris, aszimmetrikus |
| Gombok | 6 |
| Hardverkompatibilitás | Számítógép, Xbox Series X|S, PS5. Szoftverkompatibilitás: NGENUITY |
| Hossz | 119,7 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | Nem leválasztható, HyperFlex 2 USB-C–USB-A kábel |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Lekérési gyakoriság | Akár 8000 Hz[1] |
| Magasság | 39,8 mm |
| Maximális felbontás | Akár 26 000 DPI |
| Optikai szenzor | HyperX 26K érzékelő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Sebesség | 650 IPS |
| Szín | Fekete |
| Termék anyaga | Műanyag |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Tömeg | 69 g |
| UNSPSC kód | 43211708 |
| UPC-szám | 198415001641 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató CloudX Stinger 2 PS4/PS5
Gyártó cikkszám:75X29AA
Cikkszám:338152
23 db Raktáron
Ár:
34.390 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató CloudX Stinger 2 Xbox - fehér
Gyártó cikkszám:75X28AA
Cikkszám:338151
6 db Raktáron
Ár:
34.390 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming egér Pulsefire Haste 2 - fekete
Gyártó cikkszám:6N0A7AA
Cikkszám:335651
3 db Raktáron
Ár:
34.390 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 - fekete
Gyártó cikkszám:519T1AA
Cikkszám:325156
29 db Raktáron
Ár:
34.390 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 30 SE MS Stereo Vezetékes USB-A/USB-C, Mikrofon
Gyártó cikkszám:23189-999-779
Cikkszám:390426
28 db Raktáron
Ár:
34.390 Ft
AVAX Vezetékes/Vezeték Nélküli Billentyűzet GM03 USB, Fekete, Mechanikus, Brown Switch, HUN
Gyártó cikkszám:AVAX_GM03B
Cikkszám:384899
19 db Raktáron
Ár:
34.290 Ft
APC EASY UPS BV 650VA, AVR, Schuko Outlet, 230V, LINE-INTERAKTÍV szünetmentes tápegység, torony
Gyártó cikkszám:BV650I-GR
Cikkszám:253512
35 db Raktáron
Ár:
34.290 Ft
NJOY Szünetmentes Token 800, 600VA, 360W, Line-Interactive, USB
Gyártó cikkszám:UPCSBLS680TTOAZ01B
Cikkszám:297530
8 db Raktáron
Ár:
34.590 Ft