HP HYPERX vezetékes gaming billentyűzet Alloy Core RGB - amerikai lokalizáció
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Kivitel | vezetékes |
| Kompatibilitás | Windows |
| Layout (HU/US/…) | us |
| Multimédiás | Van |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 4P4F5AA#ABA
- ChipVilág Cikkszám: 312194
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Billentyűzet, rövid használati útmutató |
| Billentyűzet | Membrán |
| Billentyűzet háttérvilágítása | RGB (5 zóna testreszabható színekkel) |
| Billentyűzetkiosztás | Angol (US) |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; PS4; PS5; Xbox Series X; Xbox Series S; Xbox One |
| Cseppállóság | 120 ml folyadékig tesztelve |
| Hardverkompatibilitás | PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™ és Xbox One™ |
| Helyigény | Teljes méretű |
| Játékmód | Igen |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | Csatlakoztatott, fonott |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows® 10, 8.1, 8, 7 |
| Lekérési gyakoriság | 1000 Hz |
| Médiavezérlés | Igen |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Alloy Core RGB - Gaming Keyboard, Full Size, Spill Resistant, Membrane, RGB LED Backlit, English (US) |
| UNSPSC kód | 43211706 |
| Ütközés elleni védelem (Anti-Ghosting) | Több-billentyűs anti-ghosting funkció |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Jet - kék
Gyártó cikkszám:AM7A0AA
Cikkszám:362172
13 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Jet - fekete
Gyártó cikkszám:AJ0T1AA
Cikkszám:362170
100 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Fuse
Gyártó cikkszám:A1KY6AA
Cikkszám:360509
100 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Haste 2 Core - fehér
Gyártó cikkszám:8R2E7AA
Cikkszám:344408
20 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Haste 2 Core - fekete
Gyártó cikkszám:8R2E6AA
Cikkszám:344407
18 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming billentyűzet Alloy Core RGB - brit lokalizáció
Gyártó cikkszám:4P4F5AU#ABU
Cikkszám:312195
7 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
LOGITECH Billentyűzet + egér - MK295 Silent Vezeték Nélküli Combo Piszkosfehér, US
Gyártó cikkszám:920-009824
Cikkszám:290288
14 db Raktáron
Ár:
29.290 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet, többeszközös 720 - fekete
Gyártó cikkszám:9T5B1AA#AKC
Cikkszám:359852
12 db Raktáron
Ár:
29.790 Ft